Tolga Çevik Psikolog oldu!

Merakla beklenen o bölüm yayında!

Tolga Çevik Psikolog oldu!

Önceki hafta yayınlanacağı duyurusu yapılan ancak ülkemizde yaşanan acı olaylardan dolayı yayını ertelenen TOLGSHOW’un yeni bölümü bu akşam (24 Şubat 2018) ekrana gelecek. 

Kerem Alışık’ın konuk olduğu, tanıtımı, sosyal medya kanallarında iki milyona yakın kişi tarafından izlenen ve merakla beklenen 7’nci bölümde Tolga Çevik’in canlandırdığı ‘Arkadaşım’ psikolog olarak Kerem Alışık’ın karşısına geçecek ve sorduğu absürt sorularla izleyiciyi kahkahaya boğacak. ‘Arif V 216’da sünnet sahnesi ile filme damga vuran Kerem Alışık o günlere geri dönecek. 

Gizemli yönetmenin Amerikan tarzı bir talk show yapmasını istediği ‘Arkadaşım’, sahneye gelen ve Shirley Bassey’in ünlü ‘Hey Big Spender’ şarkısını seslendiren MASGE’nin şovuna ortak olunca ortaya unutulmaz görüntüler çıkacak. 

KAÇAKÇILAR ARKADAŞIM’IN UÇAĞINDA
TOLGSHOW’un ikinci perdesinde ‘Arkadaşım’ pilot, Sarp Bozkurt ise ikinci pilot olarak izleyicinin karşısına çıkacak.  Elmas kaçakçısı bir aile ‘Arkadaşım’ın uçağına binince başlarına gelmedik kalmayacak. 

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği; gizemli yönetmen Fırat Parlak ve Minik müzisyen Özer Atik’in yer aldığı, ekranların en komik, en neşeli ve en yaratıcı programı TOLGSHOW’un 7’nci bölümü 24 Şubat Cumartesi akşamı FOX’ta izleyicisiyle buluşacak. 

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2018, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568