Tuğba Melis Türk kendini yeniledi

Olcay Ünal Sert / İstanbul / "İyi ki bu setteyim, bu uyumu her yerde yakalayamıyorsunuz"

Tuğba Melis Türk kendini yeniledi
HABERİN GALERİSİ
Tuğba Melis Türk

Tuğba Melis Türk

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Tutsak' dizisinin Nazlı'sı, güzel oyuncu Tuğba Melis Türk samimi açıklamalar yaptı.

İlk defa imajında büyük bir değişiklik yapan Tuğba Melis Türk, radikal bir kararla beline kadar olan saçlarını kestirerek karamel renge boyattı.

Canlandırdığı rol için böyle bir teklif geldiğinde hiç düşünmeden kabul ettiğini söyleyen güzel oyuncu, "Köklü bir değişiklik yaptım.  İyi ki de yapmışım. Set ortamı çok güzel. İyi ki buradayım, bütün ekip uyumlu, bunu her zaman her sette yakalayamıyorsunuz. Burada olduğum için çok mutluyum" dedi.

Ailesiyle başı dertte...
Oldukça zor bir rolü canlandırdığını söyleyen Tuğba Melis Türk,  "Her insan sevdiğini kaybettiğinde gözü kimseyi görmez, eşini kaybettiği için intikam peşinde koşan bir kadını canlandırıyorum.  Nazlı çok güçlü ve aynı zamanda naif, insanlara değer veren bir kız ama hayatında ki en büyük kinini ailesinden annesine ve kardeşine besliyor. Ailesinin kabul etmediği biriyle evlendiği için dışlandığını düşünüyor" dedi. 

Yapımcılığını İrfan Şahin'in yaptığı, yönetmenliğini Serhan Şahin'in üstlendiği Tutsak'ta başrolleri Pamir Pekin, Gülper Özdemir, Tuğba Melis Türk, Caner Şahin, Seray Gözler, Ayda Aksel ve Murat gibi ünlü isimler paylaşıyor. 

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2017, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568