Tuğba Özay sevenleriyle beyazperde de buluşacak!

Murat Aşık/İSTANBUL-Seda Kement ve Serkan Gürkan’ın başrollerini paylaştığı romantik türdeki Elim Sende Filminde Tuğba Özay da yer alıyor. Şubat ayında vizyona girecek filmin senarist ve yönetmenliğini Banu Kaptanoğulları üstleniyor. 

Tuğba Özay sevenleriyle beyazperde de buluşacak!

Filmin oyuncu kadrosunda Tuğba Özay’ın yanı sıra  Fatih Küçük, Gülşah Yavuz, Belkıs Akçil, Tayfun  Sav, Cüneyt Tek, Seda Aktuğlu,Ramazan Cabalar, Destina Su Çare, Zeynep Tuggen Kuloğlu, Erkan Çelik gibi ünlü isimler ve usta oyuncu Eşref Kolçak bulunuyor. 
Mankenliğe 1994 yılında başlayan Özay, 1995 Miss Model Of The World  yarışmasında ikinci seçildi. Oyunculuk eğitimi aldıktan sonra, “Sonradan Görmeler”, "Hemşerim",  "Aynalı Tahir", “Çiçek Taksi”  dizilerinde oynadı. Özay, Ferhan Şensoy'un sahneye koyduğu "Dün Gece Ormanda Çok Komik Bir şey Oldu" oyunu ile öğrencilik yıllarındaki hayalini gerçekleştirdi. 


Özay’ın son filmi ‘Elim Sende’ filminin konusuna gelince… “Birbirlerini ilk gördüklerinde aşkın beyaz haline yakalanan Bulut ve Mavi’nin inişli çıkışlı, bir o kadar da aşk dolu hikâyesi izleyenleri büyüleyecek. Aynı evin içinde iki okunmamış mektup… Birbirinden habersiz iki aşık… Bulut geri geldiğinde Mavi’yi ne halde bulacaktı?”

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2018, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568