Türk işi “Frankeştayn”

Şevket Çoruh’un başrolünde olduğu sezonun iddialı komedisi “Frankeştayn” filminin çekimleri devam ediyor…

Türk işi “Frankeştayn”

Önceki gün kamera karşısına geçen Çoruh, özel bir makyajla Türk işi “Frankeştayn” oldu.

Yapımcılığını Empati Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Özgür Bakar’ın yaptığı ve senaryosunu Kolpaçino filmlerinin de senaristi olan Suat Özkan, Özgür Bakar ve Alper Kıvılcım’ın birlikte kaleme aldığı fantastik komedi “Frankeştayn” filminin çekimleri tam gaz sürüyor.

Önceki gün kamera karşısına geçen ve filmde Gürbüz karakterini canlandıran başrol oyuncusu Şevket Çoruh’a “Frankeştayn” makyajı yapıldı. Çoruh’un makyajını, plastik efekt&make-up artist Derya Ergün yaptı. Ayrıca ünlü oyuncuya Frankeştayn rolü için Londra’dan özel bir peruk da getirildi.

Oyuncu kadrosunda Şevket Çoruh, Ruhi Sarı, Bülent Çolak, Ayçin İnci, Sinan Bengier, Uğur Serhan, Hüseyin Elmalıpınar ve Nazlı Tosunoğlu’nun yer aldığı film, sürpriz oyuncularıyla da gülmekten kırıp geçirecek…

Filmin Konusu:
İstanbul’un Balat ilçesinde cep telefonu satışı yapan Gürbüz (Şevket Çoruh), çevresinde üç kağıtçı ve dolandırıcı biri olarak tanınmaktadır. Bir gün Sarı Kenan (Hüseyin Elmalıpınar) isimli bir mafya babasıyla ters düşer ve bu durum canına mal olur. Hikâyemiz de bu olaydan sonra başlar…

Filmin künyesi:
Yapımcı     : Empati Yapım
Yönetmen: Özgür Bakar
Senaryo     : Suat Özkan, Özgür Bakar, Alper Kıvılcım
Türü            : Komedi
Oyuncular  :  Şevket Çoruh, Ruhi Sarı, Bülent Çolak, Ayçin İnci, Uğur Serhan, Hüseyin Elmalıpınar, Nazlı Tosunoğlu, Sinan Bengier.

Sosyal medya adresleri:
Web sitesi   : www.canavargibifilm.com
Facebook    : www.facebook.com/CanavarGibiFilm
Instagram   : www.instagram.com/CanavarGibiFilm
Twitter        : www.twitter.com/CanavarGibiFilm

Canan KAYA

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2017, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568