Üç kağıtçı tefeci Sadullah karakteriyle şaşırtacak!

Taner Turan, KILIKTAN KILIĞA GİREREK ŞAŞIRTACAK!

Üç kağıtçı tefeci Sadullah karakteriyle şaşırtacak!

Kanal D’nin başrollerini; Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Taner Turan, Burcu Biricik, Alma Terziç, Uğur Uzunel, Baki Çiftçi, Kağan Uluca, Sezin Bozacı, Hakan Salınmış, Şebnem Doğruer, Ahmet Dizdaroğlu, Şerif Erol ve Tilbe Saran’ın paylaştıkları, yapımını D Yapım’ın, yapımcılığını E. Ayşe Durmaz’ın üstlendiği, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı merakla beklenen yeni dizisi “Şeref Meselesi” farklı konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Dizide üç kağıtçı Sadullah karakterini oynayan Taner Turan canlandırdığı rolle seyirciyi bir hayli şaşırtacak.

Yönetmen Altan Dönmez ve Taner Turan ‘Şeref Meselesi’nin setinde objektiflere poz verdiler.

Daha önce Ezel, Muteşem Yüzyıl gibi reyting rekorları kıran dizilerde oynayan ve son olarak Özcan Deniz’in yazıp yönettiği çekimleri halen devam eden “Sevimli ve Tehlikeli “ adlı sinema filminde 'Hakkı' karakterini oynayan başarılı oyuncu Taner Turan Şeref Meselesi adlı dizde canlandırdığı Sadullah karakteriyle adından söz ettirmeye hazırlanıyor.  Önceki gün yönetmen Altan Dönmez ile birlikte objektiflere poz veren başarılı oyuncu Taner Turan; “Sadullah emlakçılık ve tefecilik yapan, çevresine karşı son derece dindar görünsede pavyondan çıkmayan ilginç bir karakter” diyor.
 
 
Şeref  Meselesi’nin konusu şöyle
Yiğit (Kerem Bürsin) ve Emir (Şükrü Özyıldız) iki kardeştir. Yiğit oldukça çekici, hovarda ve dışadönük bir gençken, kardeşi Emir ise abisinin aksine dış görünüşünden ziyade aklına güvenen, zeki ve başarılı biridir. Her ne kadar zıt olsalar da birbirine bağlı bu iki kardeşin dünyaları, önce dedelerinin, ardından da babalarının ölümü ile altüst olur. İki kardeşin yanyana yürüdüğü yol, bir gün onları kısa bir süre sonra karşı karşıya getirecektir. İstanbul’da yeni taşındıkları mahallenin soğuk ama can yakan güzeli Sibel (Yasemin Allen) her iki kardeşin de gönlünü çelerken, genç kızın yakın arkadaşları, Derya (Şükran Ovalı) ve  Kübra (Burcu Biricik) da ilk görüşte kendilerini Yiğit’in cazibesine kaptıracaklardır.
Sürükleyici hikayesi ve genç kadrosu ile izleyicilerin yeni ekran gözdesi olmaya aday “Şeref Meselesi” yakında Kanal D’de!
 
Yapım                             : D Yapım
Yapımcı                          : E. Ayşe Durmaz
Yönetmen                       : Altan Dönmez
Senaryo Uyarlama           : Seray Şahiner
Uygulayıcı Yapımcı           : Ebru Sakal
Görüntü Yönetmeni         : Orkun Çatak
2.Yönetmen                    : Gökçen Usta Çaylar
Müzik                             : Salvatore Riccardi
                                     : Yıldıray Gürgen
Sanat Yönetmeni             : Aynur Topalak
Oyuncular                       : Kerem Bürsin (Yiğit Kılıç), Şükrü Özyıldız (Emir Kılıç), Yasemin Allen (Sibel), Şükran Ovalı (Derya), Burcu Biricik (Kübra), Alma Terziç (Gül), Taner Turan (Sadullah), Uğur Uzunel (Selim), Baki Çiftçi (Ender), Kağan Uluca (Nihat), Sezin Bozacı (Neriman), Hakan Salınmış (Hakkı), Şebnem Doğruer (Fatma ), Ahmet Dizdaroğlu (Ayhan), Şerif Erol (Hasan) ve Tilbe Saran (Zeliha)www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Olcay Ünla SERT

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2014, 20:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568