Ümit Karan film setinde hayat kurtardı!

‘Telegol’ programının dün akşamki sürpriz konuğu ünlü komedyen Yavuz Seçkin oldu.

Ümit Karan film setinde hayat kurtardı!

360TV ekranlarında yayınlanan, Serhat Ulueren’in moderatörlüğünde eski futbolcular Ümit Karan ve Engin Verel’in yorumculuk yaptığı ‘Telegol’ programının dün akşamki sürpriz konuğu ünlü komedyen Yavuz Seçkin oldu.

Ünlü komedyen, Ümit Karan’ın da ‘Almancı Menajer’ olarak yer aldığı yeni filmi ‘Yıldızlar Da Kayar: Das Borak’ ile ilgili ilginç bir anı anlattı.

‘SETTE HAYAT KURTARDI’
Karan’ın Sapanca’da yer aldığı sahnenin çekimleri esnasında dışarıdan gelen ses üzerine koştuğunu, çekim yapılan malikânenin çalışanı Rafet Yavuz’un kalp krizi geçirdiğini gördüğü anda yaptığı müdahale ile hayat kurtardığını belirten Seçkin; ‘Rafet Amca’nın takma dişlerini çıkarıp, dilini eli ile dışarı çıkardı. Herkesin öldü diye baktığı anda, olaya yaptığı anlık müdahale ile bir hayat kurtardı Ümit.’ şeklinde konuştu.


CANLI YAYINA BAĞLANDI
Telegol ekibinin, herkesi şaşırtan bu olay üzerine Ümit Karan’ın hayatını kurtardığı Rafet Yavuz’u canlı yayına bağlamasıyla stüdyoda duygusal anlar yaşandı.


Rafet Yavuz’un olayla ilgili ‘Ümit Bey hayatımı kurtardı. Ben zaten onu çok seviyordum. Şimdi bir can borçluyum. Allah onu evlatlarına bağışlasın.’ şeklinde konuşmasından sonra Karan ve Seçkin’in gözleri doldu.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2016, 23:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568