Var Mısınız Yok Musunuz'da gerginlik yaşandı!

İlker Ayrık’ la “Var Mısınız Yok Musunuz” un 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda, bu hafta yarışacak olan eşler arasında gergin anlar yaşandığı görüldü. 

Var Mısınız Yok Musunuz'da gerginlik yaşandı!

İlker Ayrık geçtiğimiz hafta yarışmacılardan, eşleri için akrostiş hazırlamasını istemişti. Hazırlanan akrostişleri okurken hayli keyifli anlar yaşanan yarışmada kutular açılmaya başladıkça ortam gerildi. Yarışmacılar Gülşah ve Harun Yıldız çifti yarışmada ilk kez uygulanan “Mavi Tur” u oynadılar. “Mavi Tur”un kuralları gereği, üç kutuda iki mavi açtırarak para ağacına üçüncü 500.000 ‘i eklemeleri gerekiyordu.

Ayrıca İlker Ayrık yarışmada çiftleri ilk kez ayırarak; Gülşah Yıldız’ı arabaya kapattı. Tek başına karar vermek zorunda kalan Harun Yıldız ve Gülşah arasında oldukça gergin anlar yaşandı. Gülşah’ın eşine “sen bensiz bir hiçsin” demesine Harun da “sen haddini aşıyorsun” diyerek karşılık verdi. Çiftin arasında geçen gergin anlar herkesi hayrete düşürdü.
 

Çiftin ne kadar kazandığı ise merak konusu oldu. İlker Ayrık’la “Var Mısınız Yok Musunuz” yeni bölümü ile Cumartesi günü saat 20.00’de Star ekranında olacak.
 
İlker Ayrık “Var Mısınız Yok Musunuz” diyerek bu sezona da damgasını vuruyor! 
 
Yeni ve farklı bir içeriğiyle ekrana gelen yarışma programında bu kez çiftler yarışıyor! “İlker Ayrık oyunları” da yarışmayı bambaşka bir eğlenceye taşıyor. 
           
Muhteşem ödüller...
 
‘Var Mısınız Yok Musunuz’ da  ‘500.000’ TL para ödülünün yanı sıra araba ödülü de yer alıyor.  

Dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye ve Pervasız Yapım’ın ortak yapımcılığını üstlendiği yarışma, “Var Mısınız Yok Musunuz”  Cumartesi ve Pazar akşamları 20.00’de Star’da.


Yeşim Günal İşözen & İrem Melek 

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2016, 01:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568