Warcraft

Yönetmen: Duncan Jones

Yönetmenliğini Duncan Jones'un (Moon, Source Code) yaptığı, Charles Leavitt ve Duncan Jones tarafından yazılan, Travis Fimmel, Paula Patton, Ben Foster, Dominic Cooper, Toby Kebbell, Ben Schnetzer, Rob Kazinsky ve Daniel W'nun rol aldığı Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması, dünyaların çatıştığı destansı bir macera.

Barışçıl Azeroth krallığı, yok olan ülkelerinden kaçarak yeni bir koloni arayışında olan ORK savaşçılarıyla karşı karşıya kaldığı bir savaşın eşiğinde durmaktadır. İki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkımla karşılaşırken diğeri de yok olmayla karşı karşıya kalır. Bu zıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve ülkelerinin kaderini belirleyecek bir çatışma yoluna girerler. Böylece savaşın birçok yüzünü gösteren ve herkesin bir sebep uğruna savaştığı, görkemli bir güç ve fedakarlık efsanesi başlar.

Film Adı: Warcraft
Film Türü: Fantastik, Aksiyon, 3D
Film Süresi: 123 dk
Yönetmen: Duncan Jones
Senaryo: Duncan Jones, Charles Leavitt.
Yapımcılar: Thomas Tull, Charles Roven, Jon Jashni.
Görüntü Yönetmeni : Simon Duggan.
Müzik: Ramin Djawadi.
Oyuncular: Travis Fimmel, Ben Foster, Paula Patton, Dominic Cooper, Toby Kebbell.
Dağıtım: UIP.


Official "Warcraft The Beginning" Movie Trailer 2016 | Subscribe ➤ http://abo.yt/kc | US-Start: 17 June 2016 | More http://KinoCheck.de
The film portrays the origin story of the initial encounters between the humans and the orcs, with an emphasis upon both the Alliance's and Horde's sides of their conflict. Featuring characters such as Durotan and Lothar, the film will take place in a variety of locations established in the video game series.

Note - Warcraft Movie Teaser Trailer courtesy of Universal Pictures International Germany GmbH.
Orjinal Sitesi: http://www.warcraftmovie.com/


 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2016, 07:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568