‘’Yasak Elma’’ dizisinin tanıtımı yayınlandı

Grandcarre/İSTANBUL- ‘Yasak Elma" Yakında FOX izleyicisiyle buluşacak !

‘’Yasak Elma’’ dizisinin tanıtımı yayınlandı

“Yasak Elma” ismiyle FOX ekranlarına gelecek olan dizide Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci’ye; Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlker Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçakgibi başarılı isimler eşlik ediyor.

GENEL HİKAYE
Çekimleri İstanbul’da devam eden dizide; Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan  iki kardeştirler.
Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.
Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.
Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

https://www.fox.com.tr/Yasak-Elma/tanitim/25228/1-Teaser
https://www.fox.com.tr/Yasak-Elma/tanitim/25231/2-Teaser

YAPIM: MED YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY
KANAL: FOX
YÖNETMEN: NESLİHAN YEŞİLYURT
ÖYKÜ VE SENARYO: MELİS CİVELEK VE ZEYNEP SOYATA
UYGULAYICI YAPIMCI: ARZU EĞMİR

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2018, 07:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568