Yeni bir internet dizisi geliyor !

“Lütfen Kapıyı Dışarıdan Kapat’

Yeni bir internet dizisi geliyor !
Lütfen Kapıyı Dışarıdan Kapat kimin içeride, kimin dışarıda olduğunu sorgulayacak!

Emir Benderlioğlu’nun yönettiği ve başrolleri Küntay Tarık Evren, Emrah Tarım ve Emir Benderlioğlu’nun paylaştığı ‘Lütfen Kapıyı Dışarıdan Kapat’ çok yakında izleyiciyle buluşacak. 
İnternetten yayınlanacak dizide dijital medyanın sunduğu özgür ortamın olanaklarından faydalanırken izleyiciyi kahkahaya boğacak. 10 dakikalık mini dizi ile 21. Yüzyılın değişen medya izleme alkışkanlıkları dikkate alınırken, özellikle genç izleyici kitlesine daha hızı ve direkt ulaşmayı hedefliyor.

‘Lütfen Kapıyı Dışarıdan Kapat’ dizisinin yönetmeni ve başrol oyuncusu Emir Benderlioğlu, “Günümüzde en popüler TV dizileri bile internetten izleniyor. Çünkü izleyici hem sansürsüz hem de  kendi istediği zaman ve  yerde izleme lüksüne sahip oluyor” dedi.
Benderlioğlu, internetin doğru kullanmadığında bağımlılık yaptığını belirterek, “Hayatımızın odak noktası haline gelmiş olması, fark etmesek de bizleri yalnızlaştırıyor. Kısacası, bizi, hepimizi hasta ediyor.  ‘Lütfen Kapıyı Dışarıdan Kapat’ başlığı altında diziyi izleyenler kimin dışarıda, kimin içeride, kimin hasta, kimin doktor, kimin refakatçı oluğunu sorgularken, gerçeklik olgusunun belirsizliği altında ezilen bir adamın ve kadının hikâyesini anlatılıyor” diyor.
‘Lütfen Kapıyı Dışarıdan Kapat’ çok yakında internetten izleyiciyle buluşacak.

www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Olcay Ünal SERT

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2015, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568