Yeşilçam’ın 100. Yıl dönümü Sergisi Olivium Outlet’te

Magazin gazetecisi Tahir Yaman, Yeşilçam’ın 100. Yıl dönümü için çok özel bir sergiye imza atıyor.

Yeşilçam’ın 100. Yıl dönümü  Sergisi Olivium Outlet’te
40 yıllık meslek hayatı boyunca, sinema ve müzik dünyasının ünlü isimlerini görüntüleyen Tahir Yaman, Yeşilçam’a damgasını vurmuş birçok aktrist ve aktörün haberlerinden ve fotoğraflarından oluşan sergisini Olivium Outlet’te açıyor.

Olivium Outlet Center’da 24 Aralık 2014 - 11 Ocak 2015 tarihleri arasında açık kalacak sergi hakkında konuşan Yaman; Anneler Günü, babalar günü ve Türkiye Güzeller için de benzer projeler yaptığını hatırlatıp, “Sinemanın 100. Yıl dönümünü es geçmeyerek, arşivimdeki çok özel fotoğrafları paylaşmanın tam zamanı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bu kareleri yeni nesillerinde görmesini arzu ettim.” diye konuştu. 

Serginin en büyük özelliği, yıllar önce film kareleri ve magazin dünyasının da yer alan, çok özel ve gizli kalmış fotoğraflara sahip olması. Bu ünlü Yeşilçam sanatçılarının yer aldığı sergide, Yaman’ın objektifine takılanlar arasında kimler yok ki… Müjdat Gezen, Ajda Pekkan, Kemal Sunal, Adile Naşit, Levent Kırca, Mine Mutlu, Hülya Avşar, Hülya Koçyiğit, Tarık Akan, Kadir İnanır, Erol Taş, Aliye Rona, Halil Ergün, Orhan Gencebay, Neslihan Acar, Müjde Ar, Nuri Alço, Nebahat Çehre, Filiz Akın, Ömercik, Münir Özkul, Öztürk Serengil, Belguzer Koral ve Ailesi, Ediz Hun, Zeki Müren, Fatma Girik, Zeki Alasya, Metin Akpınar, Bahar Öztan ve daha birçok isim…  


Bu önemli sergimizde, siz değerli basın mensubu dostlarımızı da görmekten mutluluk duyacağız…

İstanbul Olivium Outlet Center Hakkında Ayrıntılı Her Şey İçin:
14 yıldır gerçek Outlet olma ilkesinden ayrılmadan sadece Zeytinburnu’na değil bütün İstanbul’a her kesimden tüketiciye hitap eden Olivium Outlet, yenilenen yüzü ile ziyaretçisine daha modern, sade, ferah ve aydınlık bir ortamda alışveriş yapmayı vaat ediyor.


132 mağazanın, yüzlerce yerli ve yabancı markanın bulunduğu Olivium Outlet, haftanın yedi günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında ziyaretçisine temiz güvenli ve ferah bir ortamda ekonomik alışveriş yapma imkanı vermekle birlikte, 7’den 77’ye herkesin kültürel ve sosyal anlamda keyifli vakit geçirmesini, sağlamakta, merkez içinin yanı sıra çevresinde de yaşam kültürü yaratmaktadır.

www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Tahir YAMAN

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2014, 00:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568