Zeynep, şeytanı bile baştan çıkardı

Güzel oyuncu Zeynep Buse Kale, camiada dönen dolaplara kendi penceresinden eleştiri getirdi. 

Zeynep, şeytanı bile baştan çıkardı

Rol aldığı sinema filmleriyle adından övgüyle bahsettirmeyi başaran Zeynep Buse Kale, başrolünde oynadığı “Cin Kuyusu” isimli korku filminde şeytanla ilişkiye giren ve onu nikah masasına oturtan cazibeli bir kadını canlandırmıştı. 


Sevilen oyuncu Zeynep Buse Kale “ Sinema filminde şeytanı bile dize getirdim, oyuncu dünyasının şeytanlarına şaşırdım kaldım. Yetenek, güzellik önemli olmazken herkes kendi çetesindeki oyuncuları istenilen karaktere uysa da uymasa da işlere sokuyorlar. Sinema ve TV dizilerinde bir başarısızlık varsa tercihler gözden geçirilmeli” diyerek, sert bir çıkış yaptı. Başarılı oyuncu “Anladım ki başarı basamaklarını çıkarken, vicdanınızı da 5 basamak geride bırakmak gerekiyor” dedi. 


Oyunculuk yanında bir internet televizyonunda müzik programı sunuculuğu yaptığını da sözlerine ekleyen Zeynep Buse Kale, “Sunuculuğu çok sevdim inandığım bir proje gelene kadar sunuculuğa devam edeceğim. Bence sunuculuk oyunculuğun başka bir yüzü, sunarken de oynuyorum” dedi.www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Selçuk AKA


 

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2016, 08:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568