EMMİT Ödüllü fotoğraf yarışması Instagram

Büyük ödül MISIR’da bir hafta tatil!

EMMİT Ödüllü fotoğraf yarışması  Instagram

"EMITT ile TATİLİNİ PAYLAŞ TATİL KAZAN" Büyük ödül MISIR’da bir hafta tatil!

Sizin de “bana göre tatil budur” dediğiniz bir tatil fotoğrafınız var mı? Bu fotoğrafı #TatilimBuFuarda #Emitt2015 hashtaglerini birarada kullanıp gönderin...

EMITT Turizm Fuarı'ndan TATİLLER kazanın! Tatilini ve destinasyonunu en iyi ifade eden fotoğrafların sahipleri sırasıyla  Mısır, Uludağ ve Antalya’da bir Otel'de tatil kazanacak.

Bu yıl 22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında TÜYAP Beylikdüzü fuar alanında 19'uncusu düzenlenecek olan EMITT Fuarı, instagram üzerinden dileyen herkese açık tatil ödüllü fotoğraf yarışması düzenliyor. Yarışma kapsamında #tatilimbufuarda #emitt2015 hashtaglerine paylaşılan ve katılım koşullarını eksiksiz yerine getiren fotoğraflar 20 Ocak 2015 tarihine kadar yaratıcılık ve destinasyonunu iyi yansıtma kriterleri gözetilerek jüri tarafından değerlendirilecek. İlk üçe giren fotoğraflar EMITT Turizm Fuarı'ndan sırasıyla: Mısırda tatil, Uludağ tatili ve Antalya’da bir otel'de tatil kazanacak.

Tatilini gönder, tatil kazan!

EMITT'in instagram üzerinden düzenlediği fotoğraf yarışmasının herkese açık olduğunu ifade eden Ekin Fuar Direktörü Hacer Aydın, İnstagram’da emitt_istanbul adresini takip ederek kendi çektikleri fotoğrafları #TatilimBuFuarda ve #Emitt2015 hashtag'lerini bir arada kullanarak "Bana göre tatil budur" instagram fotoğraf yarışmasına katılabileceklerini belirtiyor.

Katılımcıların fotoğraflarını instagram üzerinden paylaştıktan sonra  tatilimbufuarda@emittistanbul.com e-mailine instagram hesabı adı, katılımcının adı soyadı, adres ve cep telefonu bilgilerini göndermeleri gerektiğini ifade eden Aydın, fotoğrafların TÜROFED Türkiye Otelciler Federasyonu Koordinatörü Necip Boz, Ekin Fuar A.Ş. Direktörü Hacer Aydın, Ekin Fuar A.Ş.'den Deniz Çerçioğlu, World Travel Chanel’dan Hülya Arslan ve Sırtçantalılar Gezi Topluluğu Koordinatörü Engin Kaban’dan oluşan jüri üyeleri tarafından değerlendirileceğini kaydediyor. 
 
Kazanan katılımcıların Emitt İnstagram,  Emitt Facebook hesaplarında ve www.emittistanbul.com websitesinde 21 Ocak 2015 tarihinde duyurulacağını ifade eden Aydın, birinci, ikinci ve üçüncülük ödüllerini kazanan talihlilerin fuar alanına davet edileceğini ve ödüllerinin EMITT Turizm Fuarı gala gecesinde verileceğini, belirtiyor.

EMITT Fuarı:

EMITT Fuarı ilk kez 1997 yılında İstanbul’da TÜYAP Tepebaşı Fuar Merkezi’nde Voyager - Uluslararası Turizm ve Tatil Fuarı adıyla gerçekleştirildi. 1998 yılında Voyager adıyla gerçekleştirilen fuar üçüncü yılına girerken hızla büyüdü ve 1999’da TÜYAP Beylikdüzü’ne taşınarak 4 salonda 7000 metrekarelik bir alanda gerçekleştirildi. Fuar, 1999 yılından bu yana EMITT - Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı adıyla düzenlenmektedir. Bölge ülkelerinden ve uluslararası turizm camiasından büyük ilgi gören EMITT Fuarı, yalnızca katılan ülke sayısı, kurulan stand ve alan olarak büyümekle kalmadı, Türkiye turizm sektörünün aynası oldu. Birçok ilke imza atan EMITT Fuarı, 15 yıl içinde Avrupa’nın en büyük 5. Turizm Fuarı olmayı başardı. Fuar, önümüzdeki dönemde gerek yurtdışı gerekse yurt içinde farklı projeleri hayata geçirmeyi planlamaktadır. Dünyanın önde gelen fuar kuruluşlarından biri olan ITE Group PLC, 2009 yılında Ekin Fuar A.Ş. ortakları arasına katıldı. www.emittistanbul.com 

ITE Group PLC: ITE Group PLC, hızlı gelişen ve gelişmekte olan pazarlarda uluslararası fuarlar ve konferanslar düzenlenmektedir. Dünya genelinde 30 ofise sahip olan grup, her sene 16 ülkede 250’den fazla etkinlik gerçekleştirmektedir.

ITE Group PLC; Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Azerbaycan, Türkiye ve Hindistan’da seyahat fuarları ile faaliyet göstermektedir (Daha fazla bilgi için www.ite-exhibitions.com, www.travel-exhibitions.com).

www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Beyhan ŞERİFOĞLU
Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2015, 10:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568