Anneden dopignli çıktı!

Milli Güreşçimiz Taha Akgül, annesi Gülbahar Akgül ile P&G Aile Evi’nde buluştu.

Anneden dopignli çıktı!

Akgül’ün, 20 Haziran’da gerçekleşecek müsabakaları öncesinde en büyük destekçisi, P&G Türkiye desteğiyle oğlunun unutulmaz anlarına tanıklık edecek annesi Gülbahar Akgül olacak. 

“Teşekkürler Anne” kampanyasının P&G’nin 179 yıllık tarihinde en önem verdiği projelerden biri olduğuna dikkat çeken P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, “P&G olarak günlük hayatı iyileştiren ürünlerimizle annelere ve ailelere destek veriyoruz. Biz her güçlü sporcunun arkasında, onun Olimpiyat Oyunları’na giden yolculuğunu mümkün kılan güçlü bir anne olduğunun bilincindeyiz. Türkiye’de de Milli Güreşçimiz Taha Akgül’ün Rio 2016 Olimpiyat Oyunları yolculuğunda ona annesi ile birlikte eşlik edecek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kendisine şimdiden başarılar diliyoruz” dedi. 


“Oğlum için Rio’dayım”
İki kez Dünya Güreş Şampiyonu unvanını almaya hak kazanan Milli Güreşçi Taha Akgül ise kampanya kapsamında P&G’nin desteğini almaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirterek “Rio 2016 Olimpiyatları’na katılıp madalya ile dönmek en büyük hayalim. Annem bu hayalimin gerçekleşmesine giden yolda en büyük destekçim oldu.  P&G’nin bu desteği görerek yanımızda olmasından ve Rio’da bizi yalnız bırakmamasından dolayı mutluluk duyuyorum” dedi. 

Taha Akgül’ün annesi Gülbahar Akgül ise “Bu önemli gününde oğlumun yanında olabileceğim için çok mutluyum. İlk kez yurtdışına çıktım. Oğlumu izleme fırsatı bulacağım, çok heyecanlıyım” diye konuştu. Ayçin Noyan  &  Sevgi Demirkale 


 

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2016, 00:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568