Antrenörler masa başında

Antrenörler hoşgörü çerçevesinde özverili bir anlayış içinde olmalı

Antrenörler masa başında

Kilis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2015 yıl sonu antrenör bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı, Spor İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan antrenörlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Remzi Arkaltı nezaretinde gerçekleştirilen toplantıya Spor Şube Müdürü Ayhan Çivit ve antrenörler katıldı.
 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde Kadrolu, Sözleşmeli, Hizmet Alımı ve Fahri olarak görev yapan antrenörlere yönelik düzenlenen 2014-2015 yılı antrenör planlama toplantısında, antrenörlere branşlarla ilgili çalışma programları, İl Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen sportif faaliyetlerde gösterilen genel durum ve başarı değerlendirmesi ile ilgili karşılıklı fikir alışverişi yapıldı. Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda öncelikli gündem maddesi antrenörlerin sorunları ve çözüm önerileri oldu.

Antrenörlerin sorun ve çözüm önerilerini dinleyen ARKALTI, sporu tabana yayacak uzun vadeli plân ve özel programlar ile sporun geliştirilerek yaygınlaştırılması ve sporun aktif bir yaşam tarzı haline getirilmesi ve  daha çok sporcuya ulaşılması gibi konularda antrenörler ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Geniş kapsam da planlanan hedefler ile ilgili açıklamalarda bulunan ARKALTI, özellikle bu hedefler doğrultusunda yapılacak çalışmaların daha faydalı olabilmesi için antrenörlerin hoşgörü çerçevesinde özverili bir anlayış içinde olmalarını istedi. 
www.yakamozyakut.com.tr Kilis / Mustafa DEMİR 
Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2015, 14:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568