Asha Özbey öyle bir giydirdi ki!

Hem bir iş kadını hem wellness koçu!

Asha Özbey öyle bir giydirdi ki!

Amerika’da 15 yıl boyunca art direktörlük yapan ve Türkiye’de en son Fenerbahçe Spor Kulübü takım otobüsünün tasarımını gerçekleştiren Asha Özbey, aynı zamanda bir wellness koçu olarak bu konudaki deneyimlerini Türk kadınları için sosyal medya hesapları üzerinden takipçileriyle paylaşıyor.

Bu işin eğitimini Amerika’da almış!

Herkes için kariyer ve iş hayatı çok önemlidir. Yoğun iş hayatı içerisinde bedenimize ayırdığımız vakit sizce yeterli mi? 

Asha Özbey; kadınlara yoğun iş ve aile yaşantısında, sağlıklı kalmanın püf noktalarını, pratik yollardan nasıl kilo verebileceklerini, sağlıklı ve fit bir yaşam tarzına nasıl adım atabileceklerini, kendi tarzlarını nasıl oluşturabileceklerini “Asha FitStyle” isimli sosyal medya hesaplarında takipçileriyle paylaşıyor.

Spor ve sağlıklı bir yaşam tarzına Amerika’dayken başlayan ödüllü tasarımcı Asha Özbey; Amerikan Futbolu için yaptığı görsellerin Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından fark edilmesiyle birlikte takım otobüsünün tasarımını gerçekleştirerek adından söz ettirmeye devam ediyor.


Sağlıklı ve fit bir yaşam için öneriler, kolay kilo verme yöntemleri için Facebook, Twitter ve Instagram üzerinde “Asha FitStyle” hesaplarını takip edebilirsiniz.Tansu Sarı

 

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2016, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568