İzmirli sporseverler Decathlon bisiklet turunda buluşuyor!

Decathlon, gerçekleştirdiği sportif etkinliklerle sporseverleri harekete geçiriyor!

İzmirli sporseverler Decathlon bisiklet turunda buluşuyor!

Spor tutkusunu 7’den 70’e yaymayı hedefleyen ve uygun fiyatlı ürünleriyle sporu herkes için ulaşılabilir kılan Decathlon, gerçekleştirdiği sportif etkinliklerle sporseverleri harekete geçiriyor!

Türkiye’de 22 mağazası ve online alışveriş sitesiyle faaliyet gösteren Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, İzmir’de Balçova Ege Park AVM ve Gaziemir Optimum AVM’de hizmet veriyor.

Decathlon mağazalarında trekkingden fitnessa, tenisten yüzmeye, dağcılıktan kayağa, balıkçılıktan futbola, patenden bisiklete kadar 70 farklı spor dalında binlerce ürün bir arada bulunuyor. 

Decathlon İzmirli sporseverler için 20 Ağustos Pazar günü bir bisiklet etkinliği gerçekleştirecek. Gaziemir Optimum AVM’de saat 10:00’da yüzlerce bisiklet severin bir araya gelmesiyle başlayacak bisiklet turunun varış noktası Menderes Balaban Göleti olacak. 

Decathlon İzmir bisiklet turuna katılmak ve spor dolu bir gün geçirmek için, 15 Ağustos’a kadar Decathlon Gaziemir mağazasında bir form doldurmanız yeterli. 

Ayrıntılı bilgi ve katılım için: Decathlon Gaziemir mağazası: Optimum Outlet AVM, Akçay Cad.No:101 Ege Serbest Bölge Karşısı 

Gaziemir İZMİR 

Önemli notlar:

Tüm bisikletler için uygun olan yol gidiş-dönüş toplam 50km’dir. Etkinliğe katılmak için 20 Ağustos Pazar günü saat 09:00’da Optimum AVM izban tarafı port vale otoparkında toplanılacak ve saat 10:00’da hareket edilecektir.

18 yaşından küçükler, ailelerinin izniyle etkinliğe katılabileceklerdir.

Katılım 450 kişi ile sınırlıdır.

Aslı BODUROĞLU

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2017, 23:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568