Karşıyakalı Bisikletçilere “HOP”

Nuray KOÇ / İzmir - “HOP!” uygulaması, Karşıyaka Bisiklet Şenliği’nde İzmirli bisiklet kullanıcıları tarafından büyük ilgi gördü.

Karşıyakalı Bisikletçilere  “HOP”

Doğuş Otomotiv’in 2004’ten bu yana başarıyla sürdürdüğü kurumsal sosyal sorumluluk platformu Trafik Hayattır ayrıca bisiklet kullanıcılarının trafikte daha güvenli olmaları amacıyla geliştirdiği “HOP!” mobil uygulamasını Milli Triatlet İpek Onaran ile birlikte katılımcılara tanıttı. 

Büyük ilgi gören “HOP!”  uygulaması indirenler tarafından bisiklet sürücülerine sağladığı sürüş güvenliği ile beğeni topladı.

Trafik Hayattır ana sponsoru olduğu Katlanabilir Bisiklet etabında ilk 3’e giren yarışmacılar sürpriz hediyeler ile ödüllendirildi.

Bu yıl birincisi düzenlenen ve yaklaşık 500 bisiklet yarışçısının katıldığı Karşıyaka Bisiklet Şenliği, büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

Trafik Hayattır sosyal sorumluluk platformu, etkinlikte Türkiye’de ilk kez gerçekleşen Katlanabilir bisiklet etabının sponsorluğunu üstlendi.

Böylece bisiklet sürücüsünü görmeden dönüş yapan, aniden sağ şeritte duran, durağan haldeyken etrafını kontrol etmeden kapılarını açan araç sürücüleri uyarılıyor.

Uygulama birçok bisikletinin aynı anda geçmesi veya yakın sürelerde geçmesi halinde ise akıllı bir algoritma ile sürücüyü rahatsız etmeyecek şekilde optimize çalışıyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2017, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568