Şimdi kıskananlar çatlayacak!

Kilis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü öyle bir şey yaptı ki.....

Şimdi kıskananlar çatlayacak!
   
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü  "Ayın Gençlik Merkezi"seçilmiştir....

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı 81 ilde faaliyet gösteren Gençlik Merkezlerini daha aktif hale getirmek ve gençlik merkezinde düzenlenen faaliyetlere daha fazla gencimizin aktif katılımını sağlamak, gençlik merkezlerinin sivil toplum kuruluşları ile ilişkilerini geliştirmek, yeni projelerin ortaya çıkmasını sağlamak ve sosyal medya kullanım kalitesini arttırmak amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Müdürlüğünce Ağustos 2014 tarihinden itibaren uygulamaya konulan  "Ayın Gençlik Merkezi" seçilmesi düzenlendi.
            
Gençlik ve Spor Bakanlığınca belirlenen kriterlere göre “Ayın Gençlik Merkezi, Eylül ayı için Kilis Gençlik Merkezi”   belirlenmiştir.
    
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Remzi ARKALTI; Gençlik merkezimiz “Amacımız Gençler” sloganıyla çıkmış olduğumuz bu yolda gençlere milli ve manevi değerlerimizi kazandırıp “Güçlü Yarınlar İçin” çeşitli kurslar ve faaliyetler düzenledik. 
“ İyilik Ağacı “adı altında çeşitli projeler uygulamaya konulmuş olup, Kilis’te gençliğin kalbinin attığı yer haline gelmiştir. 
Çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. ARKALTI, "Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ilk defa düzenlenen 'Ayın Gençlik Merkezi' faaliyetinde Eylül ayında Gençlik Merkezimiz 171 Gençlik Merkezi içerisinde 1. olmuştur. Başta Gençlik Merkezi Müdürümüz olmak üzere Gençlik Liderlerimize, gönüllü gençlerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederim." dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2014, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568