Spor branşlarına kayıtlar başladı

Ücretsiz Yaz Spor Okullarına müracaatlar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisinde yapılmaktadır.

Spor branşlarına kayıtlar başladı

05–18 yaş arasındaki gençlere Atletizm, Badminton, Basketbol, Bocce,Bedensel Engelliler,Dart,Jimnastik, Futbol, Güreş,Görme Engellliler,Halter,Herkes için spor, Hentbol,İşitme engelliler,Judo,  Karate, Masa Tenisi, Satranç, Taekwon-do,  Tenis,  Voleybol,Vücut Geliştirme Fıtness ve Bilek Güreşi ve Yüzme  olmak üzere toplam 23 farklı branşta açılan Yaz Spor Okullarına kayıt yaptırılabilecektir.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Remzi ARKALTI; ” İl Spor Merkezlerimizin vermiş olduğu kaliteli eğitim ile il merkezi ve ilçelerinde artık bir marka haline geldiğinin altını çizdi ve şu ifadelere yer verdi: “Spor Teşkilatımızın 78. Yıldönümünü gurur içinde kutlarken, Ülke olarak geleceğimiz olan çocuklarımızın en iyi yerlere gelmeleri sağlamak en temel görevimizdir. 

Yaz Spor Okullarımız çocuklarımıza iyi bir ahlak ile güçlü karakter ve gelecekte ulusal, uluslararası şampiyonlar yetiştirmeyi amaç edinmiştir. Bu kapsamda ve bu bilinç doğrultusunda İl Spor Merkezleri Yaz Spor Okullarımızda bu yıl toplam 23 branş altında 30 antrenör eşliğinde 05 – 18 yaş arası tüm yavrularımıza eğitim verilecektir.

ARKALTI, İl Spor Merkezleri Yaz Spor Okullarımızın verimli işleyişini sürdürmesinde ilgi ve alakasını esirgemeyen siz değerli velilerimize teşekkür ediyor, katılacak olan tüm çocuklarımıza şimdiden başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu. 

Ücretsiz Yaz Spor Okullarına müracaatlar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisinde yapılmaktadır.Adres: Cumhuriyet Caddesi Renk Pasajı Kat:3
Tel: 0348 813 1722
Mustafa Demir


 

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2016, 06:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568