Uluslararası kampta ülkemizi temsil edecekler

Amasya Üniversitesinden Efe Ergen ve İlayda Şahiner uluslararası kampta ülkemizi temsil edecekler.

 Uluslararası kampta ülkemizi temsil edecekler
Amasya Üniversitesi ve Türkiye Basketbol Federasyonunun yaptığı ikili işbirliği protokolü  kapsamında faaliyetlerini sürdüren Amasya Üniversitesi 12 Dev Adam Basketbol Okulunun  2 sporcusu, Afyon'da yapılan 35 yabancı ülkenin sporcuları ve antrenörlerinin de yer alacağı Uluslararası 12 Dev Adam Basketbol Okulları kampına davet edildi.

Kampa davet edilen 20 sporcu arasına giren sporcularımız Efe Ergen ve İlayda Şahiner uluslararası kampta ülkemizi temsil edecekler.

Konuyla ilgili açıklama yapan 12 Dev Adam Basketbol Okulları Anterenörü İbrahim  Akön; ''Rektörümüzün 2 sene evvel 12 DABO'yu himayesine almasıyla beraber başarımız  arttı. Sporcularımızın Türkiye'yi temsil edecek 20 sporcu arasına seçilmesi Amasya  Üniversitesinin bize verdiği emek ve desteğin sonucudur. Türkiye Basketbol Federasyonu  yetkililerinin yakından ilgilendiği sporcularımızı kutluyoruz.'' dedi.

12 Dev Adam Basketbol Okulları Projesinin öncelikli hedefi basketbol sevgisini tüm Türkiye'ye yaymak, bilinçli bir basketbol ailesi yaratmak ve geleceğin sporcu, hakem ve öneticilerini yetiştirmek.Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2014, 20:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568