Yağları yok etmeye etken

Çoğumuz sağlıklı, güzel ve daha fit bir görünüme sahip olmak için pek çok yollar araştırıyor, spor salonlarında uzun saatler geçiriyoruz.

Yağları yok etmeye etken

Cold Press Aspir Yağı, Cold Press Çörek Otu Yağı, Cold Press Hindistan Cevizi Yağı ve Cold Press Keten Tohumu Yağı yumuşak kapsüllerini bir pakette toplayan COMBO FIT, vücudun temel ihtiyaçlarını karşılarken metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye destek oluyor.

Cold Press Rüşeym Yağı, Cold Press Aspir Yağı, Cold Press Keten Tohumu Yağı, Omega 3 balık yağı kapsüllerini içeren COMBO SPORT ise antrenman sırası ve sonrası enerji dolu olmaya yardımcı oluyor.

Uzmanlara göre beslenmede doğru seçimler yapmak, egzersizden alınacak sonuçları da etkiliyor.  Kilo vermeye çalışan birinin beslenme ihtiyacı farklı iken, yoğun spor yapan kas ağırlıklı çalışan kişinin beslenme ihtiyacı farklılık gösteriyor. Zade Vital tarafından kilo vermeye çalışanlar ve yoğun spor yapan kişilerin beslenme ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilen Combo Serisi, dört farklı doğal sağlık ürününü bir pakette toplayarak pratik bir kullanım sunuyor.   

Daha Fit Bir Görünüm İçin COMBO FIT:
Zade Vital® Combo Fit, vücudun günlük Omega 3-9, vitamin (A, D, E), mineral ve eser element ihtiyaçlarını karşılıyor, metabolizmayı hızlandırıcı, yağ yakıcı özellikleri ile de kilo kontrolüne destek olmak amacıyla kullanılıyor. Zade Vital® Combo Fit’te yer alan;
•    Çörek Otu Yağı: Cold Press yöntemi ile elde edilen sabit bir yağdır. Çörek otu tohumu
yağı, esansiyel yağ asitleri içeriği açısından zengin olup antioksidan, bağışıklık sistemini güçlendirici, kan lipit seviyelerini düzenleyici etki gösterir ve alerjik rinit tedavisine yardımcı olarak kullanılır.

•    Hindistan Cevizi Yağı: Yapılan çalışmalarda MCT’nin dayanıklılık ve egzersiz performansını artırdığı, vücut metabolizmasını hızlandırdığı görülmüştür. Ayrıca Hindistan cevizi yağının enerji tüketimini arttırdığı ve termojenik etkisi olduğu bildirilmektedir.

•    Keten Tohumu Yağı: İçerdiği Omega 3 yağ asitine bağlı olarak kalp sağlığını korumaya yardımcı, dolaşım sistemini destekleyici özellikleri vardır. İçerdiği bileşiklerden ötürü kronik kabızlığı ve artenpivoz (kemik erimesi) hastalığı olanlarda tedaviye yardımcı olarak kullanılabilir

•    Aspir Yağı: Metabolizmayı hızlandırarak, yağ-kas dengesini düzenlemeye ve kilo vermeye yardımcı olabilir. Ayrıca antioksidan etki göstererek, damar sertliğini önlemeye yardımcıdır.

Nasıl Kullanacaksınız?
Zade Vital® Combo Fit’in kullanımı da son derece kolay. Combo Fit’in içeriğinde yer alan; insülin direncini azaltmaya ve bağışıklık sistemini korumaya destek çörek otu yağı sabahları aç karnına 1 kapsül, termojenik etkisi olduğu bilinen hindistan cevizi yağı akşam yemeği sonrası 1 kapsül, kilo kontrolüne destek aspir yağı egzersizden yarım saat önce 1 kapsül ve içerdiği bileşikler sayesinde kronik kabızlık tedavisine destek keten tohumu yağı gün içerisinde 1 kapsül olarak kullanılabiliyor.

Yoğun Spor Yapanlar İçin COMBO SPORT:
Zade Vital® Combo Sport ise, vücudun günlük Omega 3-9, vitamin (A, D, E), mineral ve eser element ihtiyaçlarını karşılıyor ve yoğun spor yapan kişilerde besin desteği olarak kullanılıyor. Zade Vital® Combo Sport’ta yer alan;
•    Cold Press Rüşeym Yağı: Doğal enerji kaynağı olarak da adlandırılan rüşeym yağı, esansiyel yağ asitlerini içermektedir. Yapısında A ve D vitaminlerini doğal olarak bulundurmasının yanı sıra E vitamini oranı da oldukça yüksektir. Antioksidan özelliğinden dolayı yaşlanma etkilerini geciktirmeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Rüşeym yağı değerli bir oktakosanol ve polikosanol kaynağıdır. Oktakosanol ve polikosanol kardiyovasküler fonksiyonları optimize etmeye ve kan kolesterol dengesini düzenlemeye yardımcı olur. Polikosanol formülasyonları “Antifatik İlaçlar (yorgunluk giderici)” olarak da kullanılabilir. Rüşeym yağı, yüksek enerji gereksinimi olan kişilerin fiziksel performansını artırmaya destek olduğu için sporcular, sınava hazırlanan gençler ya da yoğun tempoda çalışan, genel yorgunluk problemi olan kişilerin günlük besin programlarına dahil edilebilir.

•    Cold Press Keten Tohumu Yağı: Keten tohumu yağı, Omega 3 yağ asidi olan alfa-linolenik asit (ALA) açısından zengin bir kaynaktır. İçerdiği Omega 3 yağ asitine bağlı olarak kalp sağlığını korumaya yardımcı, dolaşım sistemini destekleyici özellikleri vardır. Yapılan bir çalışmada; yüksek oranda alfa linolenik asit taşıyan keten tohumu yağı alımının hiperlipidemik kişilerde serum total kolesterol ve LDL kolesterol (kötü kolesterol) seviyesini düşürdüğü saptanmıştır. İçerdiği Omega 3 yağ asidine bağlı olarak inflamasyonu gidermeye yardımcı olan keten tohumu yağı ayrıca kalsiyum emilimini artırarak kemik sağlığınının korunmasında ve osteoporoz (kemik erimesi) tedaviye yardımcı olarak da kullanılabilir. Yine içerdiği bileşiklerden ötürü kronik kabızlığı olanlarda tedaviye yardımcı olarak kullanılabilir.

•    Cold Press Aspir Yağı: Esansiyel doymamış yağ asitlerini yüksek miktarda içeren aspir yağının hipolipidemik yani yağ seviyesini azaltıcı etkisi olduğuçalışmalarla gösterilmiştir. İçeriğindeki CLA (Conjugated Linoleic Acid/Konjuge Linoleik Asit) ile vücuttaki yağ oranını azaltmaya yardımcı olduğu için günümüzde diyet ve egzersiz programlarına aspir yağıeklenebilmektedir. Metabolizmayı hızlandırarak, yağ-kas dengesini düzenlemeye ve kilo vermeye yardımcı olabilir.

•    Yetişkinler İçin Omega 3 Balık Yağı: Bilim adamları, Omega 3 balık yağı takviyesini her yaş için özellikle de sporcular için gerekli görmektedir. Omega 3 kullanımının vücutta yağ dokusunu azaltmaya ve kas dokusunu artırmaya destek olduğu bildirilmiştir. Spor sonrası ortaya çıkan mikroenflamasyon ve bunlara bağlı hasarları azalttığı gösterilmiştir. Düzenli spor yapan kişilerde Omega 3 desteğinin vücut bileşiminin düzenlenmesinde ve kardiyovasküler hastalık riskinin azaltılmasında önemli olduğu belirtilmektedir.


Nasıl Kullanacaksınız?
Zade Vital® Combo Sport’un kullanımı da son derece kolay. Combo Sport’un içeriğinde yer alan; doğal enerji kaynağı olan rüşeym yağı sabahları 1 kapsül, vücutta yağ dokusunu azaltmaya, kas dokusunu artırmaya destek aspir yağı egzersizden yarım saat önce 1 kapsül, kas gelişimine destek Omega 3 balık yağı akşam yemeğinden sonra 1 kapsül ve kalp sağlığını korumaya destek keten tohumu yağı gün içerisinde 1 kapsül olarak kullanılabiliyor.

Hanzade Tulan
Büşra Ekinci


 
Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2016, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568