192 ülkeden yaklaşık 2 bin 500 delege katılacak

26. Dünya Posta Kongresi, Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Konferans Merkezi’nde gerçekleşecek. 

192 ülkeden yaklaşık 2 bin 500 delege katılacak

Etkinlik, Dünya Posta Birliği üyesi 192 ülkeden yaklaşık 2 bin 500 delegenin katılımıyla gerçekleşecek.

Otel bünyesindeki tüm toplantı salonlarının kullanılacağı organizasyonda, 2017-2020 arasında yürürlükte olacak Dünya Posta Stratejisi belirlenecek. 

Her gün yaklaşık 1000 kişilik misafir grubuna yeme & içme hizmeti sunacak olan Hilton İstanbul Bomonti’nin ev sahipliğindeki 26. Dünya Posta Kongresi'nin en önemli toplantılarından biri 4 Ekim'deki Bakanlar Konferansı olacak. UPU üyesi yaklaşık 50 ülke bakanının katılacağı konferansın sonuçları dört yıllık posta stratejisinin temellerini oluşturacak. 

Günümüzdeki teknolojik gelişmeler, iletişim sektöründeki yenilikler, ortak ihtiyaçlar ve çeşitli sorunlara yönelik çözümler ışığında şekillenecek dört yıllık strateji, kongrenin yapıldığı şehir olması dolayısıyla İstanbul’un adını taşıyacak. Posta ağının birbiriyle bağlantılı işleyiş yapısını geliştirme, sürdürülebilir ve modern ürünlerin ortaya çıkmasını, kullanılmasını ve kullanımda kalmasını sağlama, etkili pazar işleyişi yaratma gibi hedefler içerecek İstanbul Dünya Posta Stratejisi'nde, inovasyon, entegrasyon ve kapsayıcılık ilkelerine vurgu yapılacak.


26. Dünya Posta Kongresi’nde dokümanların büyük çoğunluğu, Hilton İstanbul Bomonti’nin üstün teknolojik altyapısı sayesinde delegelere ilk kez elektronik ortamda iletilecek. Dev organizasyon bu yönüyle "kağıt dostu kongre" olarak da anılacak.
İstanbul’un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Konferans Merkezi, toplantı odalarındaki IT hizmetlerinde en yeni teknolojileri kullanırken, misafirlerine en yüksek hızda çözümler üreten teknolojiler sunuyor. Otel binlerce kişiye aynı anda teknolojik altyapı sağlayarak dünya çapındaki dev organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2016, 11:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner571

banner141

banner557

banner560

banner568