"Bir Kişisel Gelişim Etkinliği"

Mürsel Ferhat Sağlam / İSTANBUL - GİYAT’ın bu yıl ikincisini düzenlediği ve UniMind olarak adlandırılan etkinliğin amacı, “kişisel gelişim” olarak adlandırılan ve hayat boyu devam etmesi gereken insanın bilgi ve yeteneklerini geliştirmesi sürecine dair bir farkındalık oluşturmaktır.

"Bir Kişisel Gelişim Etkinliği"

Etkinliğin bir diğer amacı ise başta üniversite öğrencileri olmak üzere, bireylerin kariyer yolculuğundaki rekabette nasıl başarılı olacaklarına dair ipuçları vermek ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak şeklinde özetlenebilir. 

Etkinlikte markalaşmanın önemi, dijital pazarlama, bireysel markalaşmada sosyal medyanın etkisi, CV hazırlama ve mülakat teknikleri, etkili konuşma ve sunum teknikleri, ikna, stres yönetimi gibi konularda alanında uzman isimler konuşma yapacak. Ayrıca katılımcılar etkinlik boyunca düzenlenecek olan çekilişlerde sürpriz hediyeler kazanabilecekler. EndlessAbroad ile 6 kişiye ücretsiz yurtdışı dil okulu ve IF PerformanceHall’den ücretsiz konser bileti gibi çekiliş fırsatlarını barındıran etkinliğe sadece Hacettepe Üniversitesi öğrencileri değil, etkinlik katılım formunu (bit.ly/unimind17) dolduran tüm üniversite öğrencileri katılabilecek. 

Etkinliğin ilk günü yani 31 Ekim’de saat 13:15’te sahneye çıkacak olan Mürsel Ferhat Sağlam, “Dijital Pazarlama ve Markalaşma” başlığı altında bir konuşma yapacak. Sağlam’ın yapacağı konuşmanın odağında “bireysel markalaşmada dijital pazarlamanın ve sosyal medyanın önemi”,  “markalaşmak niye önemli?” gibi detaylar yer almaktadır.

Etkinlik Detayları

Adres : Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü İİBF Tuğrul Çubukçu Salonu

Tarih : 31 Ekim 2017 – 1 Kasım 2017 

Saat : 11:30

Katılım Formu : bit.ly/unimind17 (Hacettepe Üniversitesi öğrencisi olmayanlar dolduracak)

Etkinlik Takvimi

31 Ekim:

Murat Bilgili - Etkili Konuşma ve Sunum Teknikleri

Mürsel Ferhat Sağlam - Dijital Pazarlama ve Markalaşma

Bahtiyar Gençero - CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri

Şenol Akdemir - Kuantum ve Kişisel Gelişim

1 Kasım:

Tayfun Türkalp - İkna Teknikleri

Beyhan Budak - Stres ve Kaygı Yönetimi

Songül Çakıcı - Fobiler

Elvin Levinler - Ünlü Söyleşisi

Detaylı bilgi için etkinliğin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medyada (Facebook, Twitter, Instagram) Hugiyat araması yaparak etkinlik hakkında bilgi alabilir ve gelişmeleri takip edebilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2017, 23:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568