Bitdefender en beğenilen ürün seçildi

Bitfender ödüle doymuyor...

Bitdefender en beğenilen ürün seçildi

Almanya merkezli bağımsız güvenlik değerlendirme kuruluşu AV-Test ve Avusturya merkezli bağımsız test kuruluşu AV-Comperatives’in son sonuçları bir kez daha, Bitdefender kullanıcılarının bilgisayar performansını ve bağlantı hızını etkilemeyen dünyanın en avantajlı siber güvenliğinin keyfini çıkardıklarını gösterdi.

AV-Comparatives Bitdefender’ı En Beğenilen Ürün Seçti

Bitdefender, 21 güvenlik ürününün incelendiği AV-Comparatives testinde, en yüksek skorla en beğenilen ürün seçildi. Bitdefender, AV-Comparatives uzmanlarının  “güvenlik ürününün bilgisayarı ne kadar iyi koruduğunu belirleyen en gerçekçi yöntem” olarak tanımladığı son derece kompleks bir test olan Gerçek Dünya Koruma Testi’nde altın ödüle layık görüldü. Yenilikçi siber güvenlik şirketi Bitdefender ayrıca Proaktif Koruma ve Dosya Tarama kategorilerinde de altın ödül elde etti.

Hız, Koruma ve Performansta En İyi Güvenlik Çözümü Bitdefender

Son derece saygın bir diğer bağımsız test enstitüsü AV-Test, Bitdefender internet güvenliği ürünlerinin 2015 ve 2016 versiyonlarını “En İyi Performans” kategorisinde ödüllendirdi. AV-Test Teknolojiden Sorumlu Başkanı Maik Morgenstern “Bitdefender internet güvenliği ürünü ile bireysel kullanıcılar günlük rutinlerinde bilgisayar kaynaklarını neredeyse hiç yavaşlatmayan yüksek güvenlikli bir ürüne sahip oluyorlar.” dedi. Bu ödüle 3 kez üst üste layık görülen Bitdefender, böylece zırhlı güvenlik konusunda sahip olduğu üne hız ve uyumluluğu da ekledi.

AV-Test’ten Bitdefender’a “Yılın Ürünü” ödülü

Bitdefender’ın Android cihazlar için güvenlik çözümü olan Bitdefender Mobil Güvenlik ürünü, baştan sona bütün test kategorilerinde en iyi geniş kapsamlı performansı göstererek AV-Test’ten “Yılın Ürünü" ödülünü kazandı. Bu, eğer Android işlemcili bir telefonunuz yada tabletiniz varsa Bitdefender’ın sizin için neredeyse en iyi güvenlik uygulaması olduğu anlamına geliyor.


Bitdefender Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Laykon Bilişim’in Genel Müdürü Barbaros Akkoyunlu, Bitdefender’ın bağımsız test laboratuvarlarının sonuçlarından çıkan başarısını şöyle değerlendirdi: “Bir çok antivirüs programının yapılan antivirüs testlerinde belirli bir başarısı vardır. Hızlı antivirüsler, gerçek koruma sağlayan antivirüsler, false positive konusunda başarılı antivirüsler gibi.

Bitdefender’ın en büyük başarısı ise birbirinden farklı bir çok testte, tüm branşlarda bu başarıyı göstermesidir. Hız, performans ve gerçek güvenliğin bir arada olduğu Bitdefender, bu test sonuçlarında da istikrarlı başarısı ile gözde antivirüs olmaya devam ediyor.”

Elmas Nida Baykal Alkan


 

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2016, 17:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tanju
Tanju - 2 yıl Önce

Bir çok ödülü olan bitdefender bu ödülleri sonuna kadar hak ediyor. Kendimde kullanıyorum sistemde hiç yokmuş gibi performansı var. Benim içinde en önemli olanı bu zaten. Virüs veri tabanınında çok geniş olması yanında cabası.

SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568