Bumerangla, faaliyete geçti

Paylaşım ekonomisine dayalı ürün kiralama platformu Bumerangla, faaliyete geçti.

Bumerangla, faaliyete geçti

 İTÜ Çekirdek girişimlerinden Bumerangla, sadece belli dönem ihtiyaç duyulan ürünlerin, satın alınması yerine kiralama yoluyla kullanımlarını sağlıyor. Böylelikle sürdürülebilir bir tüketim alışkanlığı yaratılmasını ve tüketicilere yeni bir kullanım deneyimi yaratmayı hedefliyor.

Açık hava sporları, fotoğraf ve eğlence kategorilerindeki ürünlerin ağırlıklı yer aldığı platformda, ihtiyaca uygun ürün harita görünümünde listeleniyor. Lokasyon bazlı ürün arama özelliği ile tüketici, ihtiyacı olan ürüne en yakınındaki noktadan ulaşabiliyor. İlanın detayında ürün sahibiyle iletişime geçilerek kiralama işlemi gerçekleştiriliyor. Bumerangla aracılığıyla kiraya verenler o an ihtiyaçları olmayan bu ürünlerden gelir elde ederken, kiralayanlar da süreli ihtiyaçlarına yüksek ücret ödemeden kolayca ulaşabiliyor. 


Bumerangla aynı zamanda güvenli online ödeme sistemi, sözleşme ve depozito gibi özellikleri sunarak güvenli ticarete olanak tanıyor. Bumerangla, tüm bu özellikleri barındıran kendi alanında Türkiye’deki ilk platform olma özelliği taşıyor.Erdem Dicle 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2016, 14:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568