Çek, paylaş, iPhone 6 kazan!

Yurtiçi-yurtdışı her türlü seyahat biletini en kolay ve cazip fiyatlarla sağlayan Biletall seyahate çıkacakları mutluluktan havalara uçuracak bir yarışma düzenliyor

Çek, paylaş, iPhone 6 kazan!

Üstelik yarışmaya katılmak çok basit. Yapmanız gereken tek şey uçak, otobüs, tren ve deniz otobüsü ile seyahat ederken manzara veya anılarınızı yansıtan fotoğrafınızı instagram veya twitter’da #yoldakazan etiketi ile paylaştıktan sonra Biletall sitesinde yarışma ile ilgili bölüme kayıt yaptırmak.  15 Haziran – 15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek yarışmada katılımcıların fotoğrafları jüri tarafından değerlendirilecek ve 3 şanslı yolcu 16 GB kapasiteli iPhone 6 kazanacak.


Seyahat ettiğimiz her yeri, her anımızı fotoğraflamak ve sosyal medyada paylaşmak adeta bir alışkanlık haline geldi. Düzenlediği yarışmalarla sosyal medya kullanıcılarına her hafta hediyeler kazandıran Biletall ise fotoğraf çekmeyi ve yolculuk yapmayı çok daha eğlenceli hale getiriyor.


15 Haziran – 15 Eylül tarihleri arasında seyahat edenler yolculuk esnasında çektikleri fotoğraflarla yarışmaya katılarak 3 ay içinde hediye edilecek 3 iPhone 6’dan birini kazanma şansına sahip olacak.
#yoldakazan etiketi ile düzenlenen yarışmada Biletall’ın belirlemiş olduğu jüri; katılımcıların yüklediği fotoğrafları özgünlük, konu, fotoğrafçılık kuralları ve ahlaki değerler açısından inceleyerek kazananları belirleyecek. Yarışmayı kazanan 3 şanslı yolcu, yeni seyahatlerindeki keyifli anları dünyanın en popüler telefonu ile çekmeye devam edecek.  Yarışma, twitter ve instagram hesaplarında yaratıcılıklarını konuşturmaya başlayan yarışmacılardan büyük ilgi görüyor.İşte Biletall’ın kazandıran sosyal medya hesapları;

https://twitter.com/biletall

https://www.instagram.com/biletall.com.tr/

 

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2016, 22:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568