“Cosa Klima Paketi” kampanyası ile çifte tasarruf

Sepaş Enerji, müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırladığı kampanyalarına bir yenisini daha ekledi.

“Cosa Klima Paketi” kampanyası ile çifte tasarruf

Bir önceki takvim yılı veya içinde bulunulan yıldaki elektrik tüketimi 3600 kwh olan ve yaklaşık 125 TL elektrik faturası ödeyen serbest tüketiciler, hem indirimli elektrikten faydalanıyor, hem de 349 TL değerindeki Cosa Klima Paketi’ne ücretsiz sahip oluyor. 

İnternete bağlı cep telefonu, bilgisayar veya tablet üzerinden, Wi-Fi bağlantısı ile evdeki klimayı uzaktan yönetmeyi sağlayan Cosa Klima Paketi, klimanın elektrik tüketiminde %40’a varan enerji tasarruf sağlamasının yanı sıra, raporlama özelliği sayesinde tüketim miktarının, kullanım alışkanlıklarının ve tasarruf oranlarının takip edilmesini mümkün kılıyor.

Adana, Antalya, Denizli, İstanbul ve İzmir illerinde, 31 Ekim’e kadar, Sepaş Enerji serbest tüketicisi olan herkes Cosa Klima Paketi kampanyasından faydalanabiliyor. Hediye ürün, serbest tüketici olarak onaylanma işleminin ardından, en geç 2 gün içerisinde, sözleşmede belirtilen adrese ücretsiz olarak kargolanıyor.


Sepaş Enerji hakkında 
Sepaş Enerji,  Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Şirketler Grubu ile Avrupa’nın en büyük 10 enerji şirketi arasında yer alan, 15’den fazla ülkede faaliyet gösteren ve toplam 55 üretim tesisine sahip CEZ Grubu’un ortaklığında faaliyet göstermektedir. Sepaş Enerji, Türkiye’nin 21 görevli tedarik şirketinden biri olmasının yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine hizmet verme hedefiyle çalışma alanını her geçen gün genişletmektedir. Ayrıntılı bilgi, www.sepasenerji.com adresli web sitesinde yer almaktadır.Muhsine Küçük & Nursel Öztürk Bakırcı

 

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2016, 21:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568