iPhone 8 ve iPhone 8 Plus 20 Ekim’de satışta

Hilal Işık Arı - Enver Hasanoğlu / İSTANBUL - Vodafone Türkiye, yeni nesil iPhone 8 ve iPhone 8 Plus akıllı telefonları satışa sunmaya hazırlanıyor.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus 20 Ekim’de satışta

Müşteriler, Vodafone Red ayrıcalıklarıyla sunulacak yeni iPhone 8 ve iPhone 8 Plus akıllı telefonlar için vodafone.com.tr üzerinden ve Vodafone mağazalarından ön sipariş verebilecek.

Her iki model de 20 Ekim itibariyle Vodafone mağazalarında satışa sunulacak.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Vodafone Türkiye olarak, dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, gelişmiş teknolojilerle donatılan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ı tüm Türkiye’de abonelerimize sunacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. iPhone 8’in benzersiz teknolojisinin Vodafone Red ayrıcalıklarıyla birleştiğinde tüketicilerimizin dijital deneyimini eşsiz kılacağına inanıyoruz” dedi. 

Cam ve alüminyumdan oluşan tasarımıyla dikkat çeken iPhone 8 ve iPhone 8 Plus akıllı telefonlar, uzay grisi, gümüş ve altın olmak üzere üç farklı renkte sunuluyor. Bir akıllı telefonda bugüne kadar kullanılmış en dayanıklı camın yanı sıra retina HD ekran ve A11 biyonik çipten üretilen yeni nesil iPhone’lar, en iyi artırılmış deneyimi sunuyor. Dünyanın en popüler kamerasıyla üstün performans gösteren yeni iPhone’lar, kablosuz şarj özelliğiyle daha da güçlü bir kullanım sağlıyor. iPhone 8 Plus, 12 megapiksel çift kamerası ve özel aydınlatmalı Portre modu ile en güzel stüdyo ışıklandırma efektlerini sağlarken, beş farklı ışıklandırma stilinde, sığ alan derinliği olan çarpıcı portreler çekilmesini mümkün kılıyor.

Fiyat detayları ve Vodafone Red ayrıcalıklarıyla ön sipariş için www.vodafone.com.tr; iPhone hakkında ayrıntılı bilgi için ise www.apple.com adresleri ziyaret edilebilir.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2017, 21:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568