Olağanüstü görsel deneyim ve performans

Dell, favori TV dizinizin bölümlerini arka arkaya izlemeniz ve daha fazlası için en iyi görsel deneyimleri ve canlı grafikleri sunan yeni XPS ve Inspiron dizüstü bilgisayarlarını duyurdu.

Olağanüstü görsel deneyim ve performans

Birden çok boyut, renk ve özellik alternatifi ile Dell'in yeni PC serisi, her bir bireyin, öğrencinin ve ailenin eğlence, bilişim ve içerik oluşturma ihtiyaçlarını karşılıyor.

Dell Türkiye Kategori ve Marka Müdürü Ufuk Tosun, "Dell olarak hangi ürün serisini seçtikleri fark etmeksizin, tüm müşterilerimize sürekli olarak en iyi görüntüleme deneyimini sağlamak için çabalıyoruz" dedi. Tosun, sözlerin şu şekilde devam etti: 
"XPS ve Inspiron serisinde yaptığımız geliştirmeler ile performansı ve taşınabilirliği harmanlıyor ve Dell'in meşhur görüntüleme deneyimini sunuyoruz.”

Dünyanın En Küçük 13” Dizüstü Bilgisayarı XPS 13 yenilendi

Birinci sınıf performans, taşınabilirlik ve görsel uyum için tasarlanmış ve üretilmiş yeni XPS 13, neredeyse çerçevesiz InfinityEdge ekranıyla fark yaratıyor. Halen var olan en küçük 13” dizüstü bilgisayar olan XPS 13, şimdi daha fazla güç ve daha uzun pil ömrü sunuyor.

XPS 13’ün sahip olduğu özellikler ise şu şekilde sıralanıyor:

•    Yeni ve güçlü 7. nesil Intel Core işlemciler
•    FHD çözünürlükte 22 saat ve QHD+ çözünürlükte 13 saate1 kadar uzun pil ömrü sunan yeni, daha büyük 60WHr pil  
•    Güçlü ve güvenilir WiFi bağlantısı için yeni Killer 1535 Kablosuz-AC teknolojisi
•    Dell'in özel, neredeyse çerçevesiz ve birinci sınıf Full HD ve UltraSharp QHD+ InfinityEdge ekranı
•    11 inç çerçeve içinde göz alıcı 13,3” ekran
•    Piyasadaki en küçük 13” dizüstü bilgisayar ve en yakın rakibinden yüzde 17 daha küçük2. 1,22 kg’dan (2,7 lb) başlayan ağırlık ve 9-15 mm ölçülerinde süper incelik
•    Olağanüstü dayanıklılık ve göz alıcı tasarım için işlenmiş alüminyum, karbon fiber ve Corning Gorilla Glass kullanımı

Inspiron 15 5000 Dizüstü Bilgisayarlar
Yaşam Tarzınıza Uyacak Parlak Renkler ve Özellikler
Olağanüstü değerler sunmak için tasarlanan Inspiron 15 5000, tek PC'yi paylaşan bireyler ve aileler için mükemmel bir çözüm olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. 
Yeni Inspiron dizüstü bilgisayaların sahip olduğu özellikler şu şekilde sıralanıyor:

•    Taşınabilirlik için yeni daha ince tasarım ve eğlenceli renk alternatifleri4
•    İsteğe bağlı dokunmatik ekran özelliği ile en iyi grafikler için canlı, isteğe bağlı FHD ekran
•    TrueColor3, görselleri ve videoları iki kat canlı ve gerçekçi kılıyor
•    Windows Hello özellikli isteğe bağlı kızılötesi kamera, sadece bir bakış ile giriş yapmanıza izin verir (sadece 15” FHD dokunmatik özelliğe sahip versiyonda)
•    Ekstra depolama alanı ve video izlemek için DVD sürücüsü
•    En son Intel 7. nesil Core i7 işlemciler, geniş depo alanı ve isteğe bağlı gizli grafiklere kadar uzanan özellikleri ile hızlı, çabuk tepki veren performans

Dell, 7/24 uzman teknisyen desteği, uzaktan tanı sonrası yerinde hizmet ve hem donanım hem yazılım sorunları için destek ile proaktif otomatik desteği birleştiren ilk ve tek şirkettir.5  Dell'in müşterilerine hem donanım hem yazılım için proaktif otomatik destek veren tüketici PC servisi Dell Premium Support ile maceralarınız sizi nereye götürürse götürsün teknolojinizi koruyabilirsiniz. 

Satış Fiyatları:
XPS13 3.999TL’den başlayan tavsiye edilen fiyatlarla 
Inspiron 15 5000 1599TL’den başlayan tavsiye edilen fiyatlarla

Dell Technologies Hakkında
Dell Technologies, işletmelerin dijital gelecekleri, BT dönüşümleri ve en önemli değerleri olan bilgiyi korumalarını sağlayacak temel altyapıyı sunan kendine has bir şirketler ailesidir. Şirket, Fortune 500 listesinin yüzde 98’de dahil olmak üzere 180 ülkede her ölçekten müşterisine hizmet vererek en temelden buluta kadar endüstrinin en kapsamlı ve inovatif portföyünü sunar.
Bilgi ve İletişim: Mehtap Halıcı – mehtap.halici@geometry.com / +90 549 806 17 88

1 Mobile Mark 2014 pil ömrü karşılaştırma testi kullanılarak yapılan teste dayanır.  Bu karşılaştırma testi hakkında daha fazla bilgi için bkz.www.bapco.com. Gerçek pil ömrü, test sonuçlarından önemli oranda daha düşük olabilir ve de ürünün yapılandırmasına ve kullanımına, yazılımlara, kullanım şekline, çalışma koşullarına, güç yönetimine, yönetim ayarlarına ve diğer etmenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Maksimum pil ömrü zamanla azalacaktır.
2Ağustos 2016 tarihli Principled Technologies Raporu'na dayanır, en küçük denildiğinde dizüstü bilgisayarların toplam yüzey alanı kastedilmektedir. Raporun tamamını burada bulabilirsiniz: http://www.principledtechnologies.com/Dell/XPS_13_9360_comparison_0916.pdf
3 Sadece Intel® versiyonları.
4 Renk alternatifleri için satış noktaları ile temasa geçiniz.


5 Nisan 2016 tarihli Dell analizine dayanır. Bazı Premium Support özellikleri tüm ürünlerde mevcut değildir. EMEA'da mesai saatlerinden sonra sadece İngilizce destek verilir. Uzaktan tanı, çevrimiçi olarak veya telefonla teknisyenin sorunun nedenini tespit etmesidir.

Sorun uzaktan çözülemezse teknisyen ve/veya parça gönderilecektir. Yerinde tepki süreleri, ürünün coğrafi konumuna göre farklılık gösterebilir. Bkz. Dell.com/servicecontracts.Mehtap Halıcı
 
Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2016, 22:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568