Pronet’ten güvenliğiniz için akıllı çözüm

Kaliteli, hızlı, fark yaratan ve hayat kurtaran hizmetleriyle güvenlik sektörünün lider şirketi Pronet, Pronet Plus ile güvenlik sistemi kavramını yeniden yorumluyor.

Pronet’ten güvenliğiniz için akıllı çözüm

 Sadece hırsızlık girişimlerine karşı önlem almakla sınırlı kalmayan ve 5 korumalı güvenlik hizmetiyle hayat kurtaran Pronet; acil sağlık, yangın gaz kaçağı, su baskını ve hatta dışarıda oluşabilecek tehlikelere karşı tam koruma sağlıyor. Pronet hizmetlerine ek olarak interaktif güvenlik ve görüntüleme sistemleri, akıllı ev çözümleri ve enerji yönetimini içeren Türkiye’nin ilk akıllı güvenlik sistemi olan Pronet Plus ise bu sistemin uzaktan kontrol edilebilmesine imkan tanıyor. 

Pronet Plus ile kullanıcılar alarm sistemlerini uzaktan kurup kapatabiliyor, sistemi kurmayı unutup evden ayrıldıklarında cep telefonlarına alacakları bildirimlerle uyarılıyor. Bunun için kullanıcının App Store ya da Google Play üzerinden akıllı cihazına Pronet Plus uygulamasını yüklemesi yeterli.

Pronet Plus, belirlediğiniz senaryolara uygun anlık bildirimlerle evinizde olup bitenden hemen haberdar olmanızı da sağlıyor. Sistem, çocuğunuzun ya da yardımcınızın eve giriş çıkış saatini takip edebilmenize, anahtar bırakmak yerine kapıyı uzaktan açabilmenize ve gün içinde kameralar sayesinde evinizi dilediği gibi kontrol edebilmenize olanak tanıyor.

Ayrıca kullanıcılar Pronet Plus’a ek olarak satın alabilecekleri Akıllı Video hizmeti sayesinde ise evlerini anlık video kliplerle görüntülü şekilde de kontrol edebiliyor.  Başak Tanses 

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2016, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner571

banner141

banner557

banner560

banner568