Samsung Chasing the Dream'i açıkladı

Olimpiyat Oyunlarının Resmi İletişim Destekçisi Samsung Electronics, ABD Basketbol Takımı işbirliğiyle basketbola üç boyutlu bir bakış sağlayan Chasing the Dream adlı bir seriyi hayata geçiriyor

Samsung Chasing the Dream'i açıkladı

“Beyond the Frame” (Kadrajın Ötesinde) serisinin ikinci projesi olan Chasing the Dream, Rio 2016 Olimpiyat Oyunları öncesi oyuncuların bakış açısıyla aralarında Klay Thompson ve Paul George’un da yer aldığı ABD Erkek Milli Basketbol Takımı üyelerini ön plana alarak, bu serüveni onların bakış açısından aktaracak.

Samsung Electronics Amerika Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Marc Mathieu, “Sanal gerçeklik alanında dünya lideri Samsung, sanal gerçeklik ve 360 derece gibi yeni teknolojileri keşfe çıkarak, mevcut teknolojilerimizle nelerin mümkün olduğu konusunda sınırları zorlayan kültürün merkezi olmayı amaçlıyor. Üç boyutlu kamera arkası görüntüleri aracılığıyla basketbol taraftarlarına Olimpiyatlar’da ABD Takımı için yarışan bir atlet olmanın ne tür nitelikler gerektirdiğini göstermek adına NBA ve ABD Basketbolu ile birlikte çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyız” dedi. 

Kullanıcılar söz konusu içeriğe, Samsung’un ayrıcalıklı sanal gerçeklik içerik hizmeti veren Samsung VR (Sanal Gerçeklik) uygulamasından erişilebilecekler. Uygulamaya ise Oculus ile çalışan Samsung Gear VR aracılığıyla, mobil uygulama da Samsungvr.com üzerinden online olarak ulaşılabilecek.
Müzeyyen Öztyürk 

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2016, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568