Samsung Rio 2016’yı geliştirdiğini duyurdu

Dünya Olimpiyatları Kablosuz İletişim Ekipmanı global partneri Samsung Electronics, Rio 2016 Olimpiyatlarının resmi uygulaması olan Rio 2016’yı geliştirdiğini duyurdu.

Samsung Rio 2016’yı geliştirdiğini duyurdu

Kullanıcılar, Olimpiyat Komitesi tarafından yayımlanan resmi haberlere de ulaşabilecekler.

Kişiselleştirilebilir özelliğiyle dikkat çeken uygulama sayesinde, kullanıcı ilgilendikleri spor ve sporcular hakkında güncel bilgilere daha rahat ulaşabiliyor. Dilediği etkinliklerin başlama zamanı ve madalyalara ilişkin son bilgilere de anında ulaşabiliyor.

Uygulamada yer alan “Samsung Zone” ise Samsung’un Olimpiyat Oyunları süresince düzenlediği faaliyetlere ek olarak Galaxy X Olympics, müşteri hizmetleri ve Samsung Members (Samsung Üyeleri) mobil uygulaması hakkında bilgi sunuyor.


Olimpiyata katılan sporculara Galaxy S7 edge hediye edildi

Bununla birlikte Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) işbirliğiyle Rio 2016 Olimpiyat Oyunları’nın açılış töreni öncesinde Samsung, atletlere toplam 12 bin 500 adet Galaxy S7 edge telefon hediye etti.

Olimpiyatlara katılan en genç Türk jimnastikçi Tutya Yılmaz’ın da destekçisi olan Samsung, Olimpiyat atletlerinin Rio’daki deneyimlerini zenginleştirmek, dünyanın farklı yerlerinde bulunan aileleri ve arkadaşları ile daha kolay iletişim kurma imkânı tanıyor.

Rio 2016 Resmi Mobil Uygulamasını, Galaxy Apps (Mobil), Google Play Store, ya da Windows App Store üzerinden indirebilirsiniz.Bence SAMSUNG...

Müzeyyen Öztürk

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2016, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568