Tek faturada iki telefon

Dijital Dönüşüm vizyonu doğrultusunda Türkiye’de herkesi akıllı telefon sahibi yapmayı hedefleyen Vodafone, Sevgililer Günü ve Anneler Günü’nün ardından Babalar Günü için de “tek faturada iki akıllı telefon” kampanyası

Tek faturada iki telefon

Dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, dünya çapında son mobil teknolojileri uygun koşullarda sunmaya devam ediyor. Vodafone, Sevgililer Günü ve Anneler Günü’nün ardından şimdi de babaları ve çocuklarını Vodafone 4.5G uyumlu akıllı telefon sahibi yapıyor. Vodafone’un Babalar Günü’ne özel düzenlediği kampanyada, Vodafone SüperNet 4.5G destekli 2 adet Vodafone Smart style 7 akıllı telefon aynı faturada 49 TL’den başlayan taksitlerle sunuluyor. Tüketiciler, 24 ay taksitle düzenlenen kampanyayla iki akıllı telefonu birlikte taksitlendirerek tek faturada ödeme kolaylığına sahip oluyor. Haziran ayı boyunca geçerli olacak kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone Cep Merkezleri'ni veya www.vodafone.com.tr’yi ziyaret etmeleri yeterli oluyor.

Fatih Uysal: “Üstün teknolojiyi tek fatura kolaylığıyla birleştiriyoruz”

Türkiye’de herkese en uygun cihazların en cazip avantaj ve tekliflerle sunulmasının öncüsü olmayı hedeflediklerini belirten Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, mobil iletişimin gelecek teknolojilerini herkes için erişilebilir kılmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda Dijital Dönüşüm vizyonumuzu teknoloji uzmanlığımızla harmanlayarak akıllı cihazlara erişimi kolaylaştıran kampanyalar geliştiriyoruz. Babalar Günü vesilesiyle düzenlediğimiz yeni kampanyamızla, abonelerimiz hem kendileri hem de babaları için Vodafone 4.5G uyumlu Vodafone Smart style 7 akıllı cihaza tek fatura kolaylığıyla ve avantajlı fiyatlarla sahip olabilecek. Türkiye’deki 10. yılımızın şerefine herkesi akıllı telefon sahibi yapabilmek için hazırladığımız ve şimdiye kadarki en üstün özellikli akıllı cihazlarımızdan oluşan Vodafone Smart 7 serisinin giriş seviyesi ürünü Vodafone Smart style 7’nin, gelişmiş teknik özellikleriyle babalara sunulabilecek ideal bir hediye olduğunu düşünüyoruz. Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin mobil iletişim deneyimini zenginleştiren fırsatlar sunmaya devam edeceğiz.” 

Şık tasarım, zengin içerik

Vodafone’un geçen ay (Mayıs) tanıttığı Vodafone Smart 7 serisinin giriş seviyesi akıllı telefonu Vodafone Smart style 7, 7,99 mm inceliği, sadece 134 gr ağırlığı ve zarif tasarımı ile dikkat çekiyor. 1 GB RAM’e, 1.3 GHz 4 çekirdek işlemci hızına sahip olan cihaz, 8 GB dahili hafızası ve cihaz kutusu içinde 8 GB’lık hediye micro SD kartıyla birlikte geliyor. 8 MP arka ve 5 MP ön kamerasıyla her anı yakalama ve depolama olanağı sağlayan cihaz, 2540 mAh kapasiteli pili ve hızlı şarj özelliğiyle kısa sürede şarj oluyor ve uzun süre idare ediyor. İki ayrı renk seçeneğiyle her zevke hitap eden cihaz, 5 inçlik geniş HD IPS ekranıyla rahat ve kaliteli görüntü deneyimi sunuyor.
Vodafone Türkiye hakkında
Gelirler bakımından dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, 31 Mart 2016 itibariyle hizmet sunduğu 22,2 milyon abonesiyle Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketidir. Türkiye’nin ikinci en büyük uluslararası doğrudan yatırımı olan Vodafone Türkiye’nin bugüne kadar toplam yatırımları 18 milyar TL’yi aşmıştır. 2010’da Borusan Telekom’u bünyesine katan Vodafone Türkiye, 2011’de de Türkiye’nin en büyük alternatif telekom operatörlerinden Koç.net’i bünyesine dâhil etmiştir. Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne liderlik etme vizyonu doğrultusunda bireylere ve kurumlara mobil ses, sabit ses, mobil internet, ADSL ve fiber hizmetleri sunan Vodafone Türkiye, yaklaşık 3.300’ü aşkın çalışan kadrosu, 1.200’ü aşkın perakende mağazası ve ekosisteminde bulunan 43.000 paydaşı ile faaliyet göstermektedir.
Janset Akışık 
Funda Özpak 


 

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2016, 08:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568