Vitamin ölçümü cebe girdi

Bir dakikada hangi vitaminlere ihtiyacınız olduğunu öğrenin

Vitamin  ölçümü  cebe girdi

Yeni nesil vitamin teknolojisi Newita Vitastiq ile vitamin değerleriniz birkaç dakikada cep telefonunuzun ekranında. Tüm akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu olan Newita Vitastiq ile birkaç dakikada hem ağrısız hem de kan alımına bile gerek olmaksızın tüm vitamin değerlerinizi öğrenebileceksiniz.

En ileri sağlık teknolojilerini son kullanıcı ile buluşturmayı ilke edinen PharmaPlant tarafından ithal edilen yeni nesil vitamin teknolojisi Newita Vitastiq, sağlığı teknoloji ile buluşturuyor. 

Herkesin farklı beslenme alışkanlıklarından doğan kişiye özel vitamin ihtiyaçlarının ayrıntılı bir analizi sunan Newita Vitastiq, ayrıca veri tabanında yer alan tüm vitaminlerle ilgili bilimsel verileri kişiye özel bir analiz ile  sunuyor. 

Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa ülkelerinde satış rekorları kıran Vitastiq, sağlık sektöründe yarattığı devrim ile kullanıcılarına vitamin ve mineral değerlerini diledikleri zaman, diledikleri yerde öğrenme ve beslenme alışkanlıklarını takip etme şansı veriyor. Ofiste, okulda hatta yolda bile kullanılabilen, tüm akıllı cep telefonları ve tabletlerle uyumlu olan Newita Vitastiq ile birkaç dakika içerisinde 30 adet vitamin ve mineralin ayrıntılı bir ölçümüne ulaşmak mümkün.


PharmaPlant İlaç Sanayi Hakkında

Türk ilaç sektöründe faaliyet gösteren öncü firmaların kuruluşlarında yer alan Eczacı Gökhan Orhun tarafından kurulan PharmaPlant, yeni nesil sağlık ürünlerini imal ve ithal etmektedir. En ileri sağlık teknolojilerini son kullanıcı ile buluşturmayı ilke edinen PharmaPlant, gıda takviyeleri ve vitamin grubu ürünlerin yüksek kalite standartlarında 


 Cihan Kardeşler


 

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2016, 21:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568