Vodafone'dan ücretsiz hemde anahtar teslimi

Sijital Dönüşüm vizyonunu evlere taşımaya devam eden Vodafone, sabit internet hizmetinde bir ilke daha imza atarak ücretsiz ‘Anahtar Teslim Kurulum’ hizmetini hayata geçiriyor.

Vodafone'dan ücretsiz hemde anahtar teslimi

‘Türkiye'nin dijital geleceğine liderlik etmeyi hedefleyen Vodafone, bir buçuk yıl önce başlattığı evlerde Dijital Dönüşüm seferberliğine yeni ürün ve hizmetler eklemeyi sürdürüyor. Vodafone, sabit internet hizmetinde bir ilki gerçekleştirdiği ücretsiz ‘Anahtar Teslim Kurulum’ hizmetiyle Türkiye’nin 81 ilinde kullanıcılara modemlerini kurma ve onları internete bağlayarak evlerinden çıkma sözü veriyor.

Vodafone’un yeni ‘Anahtar Teslim Kurulum’ hizmeti kapsamında kurulum ekibi, önce internet hattının aktifliğini kontrol ediyor; sonra müşterilerin evine çıkarak, modem kurulumunu gerçekleştiriyor. Daha sonra kullanıcıların cihazlarındaki internet bağlantıları ve test işlemlerini tamamlayan kurulum ekibi, kullanıma hazır internet hizmetini teslim ediyor. Türkiye çapında başvuru yapan tüm müşterilerden randevu alabilen 81 ildeki Vodafone kurulum ekipleri, kullanıcıların istediği tarih ve zaman aralığında interneti bağlamak için gerekli ziyaretleri gerçekleştirebiliyor. Müşterilerin evine kadar gelen ekipler, yanlarında taşıdıkları teknik ekipmanlarla internet bağlantısını en hızlı şekilde tamamlayabiliyor. Böylece, Vodafone SüperNet ekipleri dışında herhangi bir elektrikçi ya da başka bir teknik ekibe ihtiyaç duymayan kullanıcılar, kurulum sürecini hızlı ve ücretsiz şekilde gerçekleştirme imkanına sahip oluyor. 

Vodafone SüperNet'in Anahtar Teslim Kurulum hizmetine ek olarak, yenilenen Anahtar Teslim Tarifeler ise her evin internet ihtiyacına cevap vermeye devam ediyor. Temmuz ayı itibarıyla yenilenen ve tamamen ailelerin ihtiyaçlarına göre tasarlanan limitsiz Anahtar Teslim Tarifeler kapsamında tüm ihtiyaçlara yönelik tasarlanmış farklı tarifeler bulunuyor. Hız ve kotada en optimum içeriği arayanlara 49.90TL’lik ‘Çekirdek Aile’ tarifesinin yanı sıra 12 aylık kontratlı ‘Öğrenci’ tarifesi de bulunuyor. Yeni Anahtar Teslim Tarifeler ile ev internetimde hepsi içinde olsun, maksimum deneyimi yaşayayım diyen kullanıcılara ‘Dijital Aile’ tarifesi ve daha birçok farklı tarifeyi seçme şansı sunuluyor.

Buruk: “Ekiplerimiz internete bağlanmadan evlerden ayrılmıyor”

Vodafone olarak, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne liderlik etme vizyonu doğrultusunda mobil ses, sabit ses, mobil internet, ADSL ve fiber internet hizmetleri sunduklarını vurgulayan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:

“Türkiye'nin Dijital Dönüşümüne liderlik etme vizyonumuzla sadece mobil değil ev kullanıcılarımızın da hayatını kolaylaştıran çözümler sunmaya devam ediyoruz. Vodafone olarak, dijital mobil ve sabit iletişim hizmetlerini tek çatıdan sunan bir ‘genişbant telekomünikasyon şirketi’ olmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda sabit internet kullanıcılarına önemli bir kolaylık sağlayacak ücretsiz ‘Anahtar Teslim Kurulum’ hizmetini hayata geçirmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. ‘Anahtar Teslim Kurulum’ hizmeti Türkiye’nin 81 ilinden Vodafone SuperNet’e başvuru yapan herkes, hiçbir ek ücret ödemeden ve teknik ekibe ihtiyaç duymadan kurulum sürecini hızlıca tamamlayabilecek. Müşterilerimizin internet hattını bulunduğu eve ya da daireye bağlayacak olan ekiplerimiz, modem kurulumunu da gerçekleştirip, kullanıcının internete bağlandığından emin oluyor. Ekiplerimiz müşterilere internet giriş ekranını göstermeden kurulum sürecini tamamlamıyorlar. Ekiplerimiz, tüm işlemleri tamamladıktan ve internete bağlandıktan sonra evden çıkıyorlar. Bu hizmetimizle, kullanıcılar için uzun zaman alan ve sorunlu bir hale dönüşen kurulum sürecini en hızlı ve sıkıntısız bir şekilde tamamlamayı hedefliyoruz. Vodafone olarak, abonelerimizin her an her yerde dijital dünyaya kesintisiz ve yüksek hızla bağlanabilmelerini sağlarken, geleceğin akıllı evlerine de bugünden öncülük etmeye devam edeceğiz."

Kurulum hizmeti sadece modem kurulumuyla sınırlı değil

Anahtar Teslim Kurulum hizmetiyle müşterilerin evlerine kadar gelen Vodafone ekipleri, başvuru yapan kullanıcının internet hattı aktif olduktan sonra binada bulunan ankastre kutusu ile evin internet kablosunun eşlenmesi işlemini gerçekleştiriyor. Daha sonra eve çıkarak modem kurulumu sağlayan ekipler, gerekli testleri yaptıktan sonra kullanıcının cihazı internete bağlı halde evden çıkıyor. Böylece, daha önce sadece modem kurulumunu kapsayan kurulum hizmeti artık başka hiçbir teknik desteğe ihtiyaç kalmadan uçtan uca bir şekilde müşterilere sunuluyor. Ücretsiz ‘Anahtar Teslim Kurulum’ hizmeti, sadece Vodafone’dan modem almayı tercih eden müşterilere sunulacak olup, Türkiye’nin 81 ilindeki kullanıcıları kapsıyor.

Vodafone SüperNet’in sunduğu “ADSL”, “FİBER”, “Telefonsuz ADSL” ve “Telefonsuz Fiber” hizmetlerine başvuran herkes yenilenen ‘Anahtar Teslim Tarifeler’ ile ücretsiz 'Anahtar Teslim Kurulum' fırsatından yararlanabiliyor. Bu fırsatlardan yararlanmak isteyenlerin 0850 542 0542 numaralı telefonu aramaları veya Vodafone Cep Merkezleri'ni ziyaret etmeleri yeterli oluyor. 


Vodafone Türkiye hakkında
Gelirler bakımından dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, 31 Mart 2016 itibariyle hizmet sunduğu 22,2 milyon abonesiyle Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketidir. Türkiye’nin ikinci en büyük uluslararası doğrudan yatırımı olan Vodafone Türkiye’nin bugüne kadar toplam yatırımları 18 milyar TL’yi aşmıştır. 2010’da Borusan Telekom’u bünyesine katan Vodafone Türkiye, 2011’de de Türkiye’nin en büyük alternatif telekom operatörlerinden Koç.net’i bünyesine dâhil etmiştir. Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne liderlik etme vizyonu doğrultusunda bireylere ve kurumlara mobil ses, sabit ses, mobil internet, ADSL ve fiber hizmetleri sunan Vodafone Türkiye, yaklaşık 3.300’ü aşkın çalışan kadrosu, 1.200’ü aşkın perakende mağazası ve ekosisteminde bulunan 43.000 paydaşı ile faaliyet göstermektedir.Janset Akışık
Aynur Çetin Özden


 

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2016, 18:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568