Vodafone'nun BMW 118i otomobili Mersin'e

Dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, faturasız abonelerine her TL yüklemelerinde yüzlerce hediye kazanma şansı sunmaya devam ediyor.

Vodafone'nun BMW 118i otomobili Mersin'e

Vodafone’un son olarak 15 Mart - 15 Nisan tarihleri arasında düzenlediği ve faturasız abonelere yaptıkları her yükleme karşılığında en az bir çekiliş hakkı kazandıran kampanyası sonuçlandı.

Buna göre, her 5TL için  bir çekiliş hakkı kazanan Vodafone Faturasız hat sahipleri arasında Milli Piyango idaresi tarafından 02.05.2016 tarihinde yapılan çekilişle, 1 talihli BMW 118i otomobil, 100 talihli iPhone 6s akıllı telefon kazandı. Kampanyanın büyük ikramiyesi olan BMW 118i otomobili kazanan talihliye vekaleten Sercan Keser, Vodafone Plaza’da düzenlenen törenle aracını teslim aldı.


Vodafone olarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılarken, onlara her daim yeni fırsatlar sunmayı hedeflediklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, aracı teslim ederken şunları söyledi: 

“Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin iletişim ihtiyaçlarını avantajlı tarife ve paketlerle karşılarken onlara sürekli kazandıran kampanyalar düzenlemeye devam ediyoruz. Odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde abonelerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya özen gösteriyoruz. Bu avantajlı kampanyalarımıza bir yenisini daha ekleyerek Vodafone Faturasız hat sahibi abonelerimize yaptıkları her yüklemede yüzlerce hediye kazandıran bir kampanya düzenledik ve bir abonemizi daha otomobil sahibi yaptık. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen çekilişimiz sonucunda 1 kişiye BMW 118i otomobil ve 100 kişiye de iPhone 6s akıllı telefon hediye ettik. Bu vesileyle çekilişimizin büyük ikramiyesi olan BMW 118i otomobilin sahibi olan abonemiz Saadet Uruç’u kutluyor, aracını keyifli ve güzel günlerde kullanmasını diliyorum. Bütün faaliyetlerimizin merkezine müşteri memnuniyetini aldığımız stratejimiz doğrultusunda bu gibi kampanya ve fırsatları abonelerimize sunmaya devam edeceğiz.”Janset Akışık
Aynur Çetin Özden

 

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2016, 20:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568