Voidrunner Köln’de fuara katılıyor!

Voidrunner, 17-21 Ağustos’ta Köln’de gerçekleşen ve yaklaşık 350 bin kişinin katıldığı dünyanın en büyük interaktif eğlence fuarı Gamescom’da dünyanın dört bir yanından katılımcılarla bir araya geliyor. 

Voidrunner Köln’de fuara katılıyor!

Çoklu oyunculu bir uçuş oyunu olan Voidrunner, sanal gerçeklik desteği ve e-spor odaklı oyun mekanikleri ile alanında oldukça yenilikçi bir fikir olarak dikkat çekiyor. İçerisinde gelişmiş savaş dinamikleri içeren Voidrunner, yüksek detayda hazırlanmış oluşu ve E-Spor, FPS ve VR oyuncularını tek bir noktada buluşturmasıyla öne çıkıyor.

Voidrunner'ın yapımcısı RealityArts'ın kurucu ortağı İsmail Kemal Çiftçioğlu “Voidrunner, henüz oyuncuyla buluşmadan hem Türkiye hem de uluslararası arenada ilgiyle beklenmeye başladı. Gamescom’da bu ilginin somutlaşmış halini görmek ise bizi çok mutlu etti. Voidrunner, Türkiye'nin şu ana kadar gördüğü en büyük oyun projelerinden biri ve kendi kültürümüzden de izler taşıyor. Dünya genelinde kabul gören MOBA sistemleriyle egzotik ve destansı yerlere gezinmeyi sağlayan Voidrunner ile oyuncular enteresan mekanlarda mücadele edecek, kaçacak veya savaşacak” şeklinde konuştu.
StartersHub bünyesinde mobil oyunların potansiyelini ortaya çıkarmak için düzenlenen Game Garage programını tamamlayan Voidrunner, StartersHub tarafından ilk yatırımını aldı. Daha sonra dünyanın en büyük oyun teknoloji firması olan Unreal Engine'in yapımcısı Epic Games tarafından ikinci yatırımını alan Voidrunner, Microsoft, MSI Global, Nvidia Türkiye, NewTek, HTC firmaları tarafından reklam, donanım ve yazılımsal olarak destekleniyor.Burcu Saygı 

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2016, 18:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568