Wolfteam 10 Yaşında!

Önder Kiremitçi / İSTANBUL - Türkiye’nin en çok oynanan FPS oyunu Wolfteam, çıkışının 10’uncu yılını tüm dünyada oyuncularıyla birlikte kutlayacak.

Wolfteam 10 Yaşında!

Netmarble Türkiye de, Wolfteam’in 10’uncu yaşı şerefine Kasım ayı boyunca sürecek bir dizi etkinlik ve oyunda şimdiye kadar görülmemiş büyüklükte sürprizler planlıyor. 

Wolfteam’in yıldönümü kutlamaları oyun içerisinde özel etkinliklerle, Youtube’ta canlı yayınlarla ve Türkiye’nin her köşesinde internet kafelerde düzenlenecek etkinliklerle bugüne kadar Wolfteam oynamış ve halen oynayan tüm oyuncuları bu coşkuyu yaşamaya davet ediyor.

10. yaşa dev güncelleme

10 yaş güncellemesinin oyuna getirdiği en büyük değişim oyunun ara yüzünde olacak. Ayrıca Giriş Haritası isimli haritaya özel görsel zenginleştirmeler yapılacak. Bunların yanı sıra oyuna iki yeni silah ve oyun içi karakterlerin kullanabildiği özel 10. yıl dövmeleri eklenecek. 10. yıla özel, oyunun en eski karakterlerine özel geliştirmeler de sürprizler arasında… 

10 yılda 40 milyondan fazla oyuncu

Dünya çapında 10 yıl boyunca bir bilgisayar oyununda operasyon sürdürmenin büyük bir başarı olduğunu vurgulayan Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz, “Netmarble olarak Wolfteam ile Türkiye’deki oyun sektörüne, hem oyun geliştirmesi hem de e-spor alanında yıllardır yatırım yapmaya devam ediyoruz. Wolfteam 10 yılda 500’den fazla silah ve 50’den fazla haritayla durmaksızın gelişen ve 40 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip olma başarısını gösteren bir oyun. Aynı zamanda e-spor alanında da 1907 Fenerbahçe, Dark Passage ve HWA Gaming gibi sektörün büyük isimlerini de bünyesine katan Wolfteam’in, 2018 yılında da oyuncularına büyük sürprizleri olacak. Türkiye’nin her yerindeki Wolfteam severleri 10. yaşımızın coşkusunu paylaşmaya çağırıyoruz” dedi.

10’uncu yıl kutlamalarına dair duyuruları, Wolfteam güncellemesi ilgili duyuru videolarını, kutlama canlı yayınlarını Kasım ayı boyunca https://www.facebook.com/WolfteamTurkiye/ adresindeki Wolfteam Facebook sayfasından ve kampanyaya özel https://joy.ac/10Yil adresinden takip edebilirsiniz.

Netmarble Games Corporation Hakkında:

Netmarble Games Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, Asya’daki en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 3.500’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam'ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için www.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble Games’in İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble Medya İletişim
Türkiye (İstanbul)
Netmarble Turkey Halkla İlişkiler Ekibi
Önder Kiremitçi
onder@denovepr.com
+90-533-959-73-96

Kore (Seul)
HQ PR Takımı
Jennifer Dasom Kim
dasomkim@netmarble.com
+82-2-2271-7952

Dae Jun Hyun
daejuny@netmarble.com
+82-2- 2271-7887

Soomin Stella Song
ssong@netmarble.com
+82-2-2271-7618

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2017, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568