Yılın LSP İş Ortağı ödülüne layık görüldü

Zeynep Kam / İstanbul - En İyi Kurumsal Performans ile Yılın LSP İş Ortağı Data Market Geleneksel “Microsoft İş Ortakları Zirvesi” İstanbul’da gerçekleştirildi.

Yılın LSP İş Ortağı ödülüne layık görüldü

Microsoft Türkiye, Swissotel İstanbul’da gerçekleştirdiği geleneksel “Microsoft İş Ortakları Zirvesi”nde iş ortaklarıyla bir araya geldi. Etkinlikte dijital dönüşüm, yeni iş ortaklığı yapısı ve Microsoft’un vizyonunun sunduğu fırsatlar gibi birçok konu değerlendirildi. 

 Microsoft ekosisteminden 300’e yakın iş ortağının katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte Data Market, kurumsal performansıyla Yılın LSP İş Ortağı ödülüne layık görüldü.

Data Market, kurumlara dijital dönüşümü gerçekleştirirken mevcut lisans yatırımlarından da en yüksek geri dönüşü sağlamalarına yönelik sunduğu kurumsal hizmetlerle  yılın en iyi LSP İş Ortağı ödülüne layık görüldü. Data Market Genel Müdürü Murat Boyla “Data Market olarak 2018 yılında bulut teknolojileri konusundaki yatırımlarına Direct CSP iş ortağı olarak devam edeceğiz. Bu dönüşüm sürecinde LSP kimliğimizle aldığımız bu ödülü hem kendi adımıza hem de müşterilerimiz adına değişimi iyi yönettiğimize dair yorumluyoruz” dedi.  Data Market son 8 senede 6 kez yılın en iyi LSP İş Ortağı ödülüne layık görülmüştür.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2017, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568