Türk ordusu görevde

Suruç ilcesinde başlıyan ışıd terörüyle meydana gelen katliyamın elem ve göz yaşı dindirilmeden,istirahata çekildigi odalarında öldürülen sınır bölgemizde Elbeyli yöresinde hududu bekleyin kahraman ast subayımıza yapılan saldırıdan sonra ast subayımız  şehit olmuşve türk ordusu haklı olarak alarm ma gecmiştir.
Türk ordusunun ve silahlı kuvvetlerın gucunu bilmiyenlere seslenmek istiyorum.açınız.tarih kitaplarını okuyunuz orada Çanakkale savaşlarının birinci dünya savaşının kahraman mensuplarının neler yaptıgını görecek ve ona göre adımlarınızı atacaksınız .
Işıd denen,terör örgütü ve o örgüte katılmak istiyen kişiler akıllarını başlarına alsınlar,şünkü türk silahlı kuvvetleri görev başında 24 saat uyumaz,uyutmaz,silahının ve topun başında tankın üzerinde havada ve karada hatta denizde gözü kulagı 920 kilo metrelik hudut boyunda.
Türk ordusu görevde
Onun görev aldıgı bu yerleri izlemek istiyorsanız dumlu pınarda izmirin kurtuluşunda kilis ve gaziantebin kurtuluşunda nasıl ayakda durdugunu lütfen tarih sayfalarını karıştırarak inceleyiniz.
Atatürk :ne demişti?

" YURTDA SULH CİHANDA SULH "DİYEREK ACIK GÖRÜŞÜNÜ BELİRTMİŞ VE DÜNYAYA MESAJ VERMİŞTİR.
Başkaldıran terör örgutlerı adınız ne olursa olsun karşınızda türk ordusunu bulacak ,kanımız asla yerde kalmıyacaktır .
Benım anlamadıgım,bu işleri yaptıgınızda elinize ne gececek ve sizler bedelini cansız bedeninizle ödüyeceksiniz.
Türk bayragı Türkiye cumhuriyeti kutsaldır veilelebet yaşıyacaktır.
Şehitlerimiz asla unutulmuyacak,kanları yerde kalmıyacak türk ordusunun görev başında bulunması sebebiyle göz yaşları biraz olsun silinecek bu katliyamlar yok edilecek Türkiye cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.
Şehitlerimiz asla unutulmuyacak ve 
EY ŞEHİT OGLU ŞEHİT İSTEME BENDEN MAKBER SANA AVUŞUNU AÇMIŞ DURUYOR PEYGAMBER…
Bu mesajımızı alın,aklınızı başınıza toplayın türk ordusuna silah cevirmeyin onu gördügünüz yerde selamlayın oda sizi selamlasın…
                                                                                                 
YORUM EKLE
banner441

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568